Futbal

Trnava doma prehrávala už o dva góly: Napokon vybojovala cenný BOD

Futbalisti FC Spartak Trnava remizovali v nedeľnom zápase 4. kola Fortuna ligy doma s MŠK Žilina 2:2. Hostia viedli v 53. minúte už 2:0, ale domáci v druhom polčase dokázali vyrovnať.

Ilustračný obrázok k článku Trnava doma prehrávala už o dva góly: Napokon vybojovala cenný BOD
Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

Žilinčania mali lepší vstup do stretnutia a od 24. minúty viedli, keď Adam Kopas z hranice šestnástky prestrelil brankára. Osem minút po zmene strán svoj náskok zdvojnásobili, z dorážky sa presadil Andrej Stojchevski. Trnava však nezložila zbrane a po góloch Kelvina Boatenga a Kyriakosa Savvidisa vyrovnala.

Žilina je so šiestimi bodmi za výhru a tri remízy štvrtá, Trnava má o jeden menej a figuruje na šiestej pozícii.

Prečítajte si tiež

FC Spartak Trnava – MŠK Žilina 2:2 (0:1)

Góly: 68. Boateng, 84. Savvidis – 24. Kopas, 53. Stojchevski. ŽK: Štetina, Paur, Azevedo – Bari, Stojchevski. Rozhodovali: Ziemba – Bednár, Poláček.

Trnava: Takáč – Koštrna, Štetina, Kóša, Bolaji (58. Ristovski) – Štefánik (87. Azevedo), Bukata (46. Boateng), Savvidis – Bamidele Isa, Paur, Daniel (77. Ivan)

Žilina: Belko – Rusnák, Stojčevski, Nemčík, Bari – Myslovič, Kopas, Gidi (85. Iľko) – Kaprálik (77. Sluka), Jibril (65. Galčík), Ďuriš