Trnava pokračuje v nadstavbe: Výbuch hokejistov na levickom ľade

Slovenská hokejová liga pokračovala zápasmi tretieho kola skupiny o 7.-10. miesto.

Ilustračný obrázok k článku Trnava pokračuje v nadstavbe: Výbuch hokejistov na levickom ľade
Zdroj: Rastislav Búgel

Trnava sa predstavila na ľade nováčika z Levíc. Takmer 750 divákov si pozrelo spanilú jazdu domáceho celku.

Zápas otvoril už v tretej minúte Kohút a poslal domácich do vedenia. Ten pravý kolotoč rozbehli Levice v prostrednej tretine.

Na 2:0 pre Levice zvyšoval Vorobjev, o päť minút neskôr bol rozdiel už trojgólový. Postaral sa o to Mihálik (3:0). V 36. minúte pridal presný zásah Gubo a aj Romanov a s Trnavou to vyzeralo nedobre.

O posledný presný zásah sa v 50. minúte postaral svojim druhým gólom Romanov a uzavrel na konečných 6:0 pre Levice.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

skupina o 7.-10. miesto

HK Levice – HK Gladiators Trnava 6:0 (1:0, 4:0, 1:0)

Góly: 3. Kohút (Gubo), 28. Vorobjev (Tužinský), 33. Mihálik (Gubo, Kohút), 36. Gubo, 36. Romanov (Prus), 50. Romanov (G. Olejník).

Rozhodovali: Valko – Číž, Staššák, vylúčení: 5:5 na 2 min., navyše: Ivanovič (Trnava) 10 minút za nešportové správanie sa, presilovky a oslabenia: 0:0

Zápas sledovalo: 746 divákov

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Trnavy a okolia.