Rastislav Búgel Hokej

Trnave sa nedarí: Hokejisti dostali na domácom ľade výprask od Nových Zámkov

Trnavským hokejistom sa hneď od úvodu 1.hokejovej ligy vôbec nedarí. Na domácom ľade si s našimi chlapcami hravo poradili aj Nové Zámky.

Ilustračný obrázok k článku Trnave sa nedarí: Hokejisti dostali na domácom ľade výprask od Nových Zámkov

Prvé kolo druhej najvyššej slovenskej hokejovej ligy prinieslo prvú prehru trnavských hokejistov, keď na ľade Spišskej Novej Vsi prehrali 5:2 z pohľadu domáceho celku. V druhom kole pricestovali do Trnavy hráči nováčika z Nových Zámkov.

Ten má podľa predsezónnych vyjadrení len tie najvyššie ambície a potvrdil to aj na trnavskom ľade. Už v úvodnej tretine sa hostia dostali do dvojgólového vedenia (1:3). To postupne navyšovali v prostrednej časti zápasu a v tretej tretine pridali povestný klinec do rakvy v podobe ďalších troch gólov.

HK Trnava – HC Nové Zámky 1:8 (1:3, 0:2, 0:3)