Rastislav Búgel Futbal

Trnavské Béčko padlo pod Zoborom: Nitra mu nastrieľala štyri góly

Druhá najvyššia slovenská futbalová liga mala na programe svoje 20.kolo. Nitrianske FC hostilo na svojom trávniku futbalistov trnavského „B“ tímu.

Ilustračný obrázok k článku Trnavské Béčko padlo pod Zoborom: Nitra mu nastrieľala štyri góly

Doxxbet futbalová liga pokračovala dvoma zápasmi 20.kola. V jednom z nich hostil FC Nitra na svojom trávniku hráčov FC Spartak Trnava „B“.

Nitra sa do súpera pustila s chuťou od úvodného výkopu. Už v 13.minúte sa domáce FC dostalo zásluhou Pauknera do vedenia, keď si poradil s obranou Trnavy a poľahky prekonal bezmocného brankára. Dve minúty pred koncom polčasu sa stav stretnutia opäť menil zásluhou Pauknera, ktorý tak uzavrel svoj zápasový gólový účet (2:0).

Futbalisti spod Zobora nevypustili ani začiatok druhého polčasu. Necelé dve minúty bolo treba Benčíkovi na prekonanie trnavského brankára (3:0). Nitra ani za tohto stavu nepoľavila. V 51.minúte stál pri štvrtom góle FC Nitra opäť Benčík a bolo rozhodnuté. Trnava sa zmohla aspoň na čestný zásah, o ktorý sa v 58.minúte postaral Hrebík, no to bolo zo strany Spartaka všetko.

FC Nitra – FC Spartak Trnava „B“ 4:1 (2:0)