Správy

Trnavského podnikateľa opakovane trápili zlodeji: Vyzdvihol skvelú prácu polície

Majiteľ firmy po skúsenostiach so zlodejmi neváhal a vyzdvihol prácu trnavskej polície. Tvrdí, že snaha jedného z policajtov obnovila ich dôveru v políciu.

Ilustračný obrázok k článku Trnavského podnikateľa opakovane trápili zlodeji: Vyzdvihol skvelú prácu polície
Zdroj: Polícia SR - Trnavský kraj

Majiteľovi trnavskej firmy robili vrásky na čele zlodeji. Do areálu jeho prevádzky sa vlámali opakovane. Zadržať sa ich podarilo policajtom PMJ.

Viackrát ich dolapil

„Chcel by som sa Vám v mene spoločnosti poďakovať za prácu trnavských príslušníkov pohotovostnej motorizovanej jednotky, konkrétne by som chcel vyzdvihnúť prácu a iniciatívu Vášho zamestnanca, policajta Erika Š., ktorý viackrát dolapil osoby, ktoré sa nám opakovane vlámavajú do areálu našej prevádzky na Petzvalovej ulici v Trnave s úmyslom kradnutia a následného speňaženia lupu,“ napísal policajtom šťastný podnikateľ.

Prečítajte si tiež

Obnovil dôveru v políciu

Vyzdvihol, že predovšetkým vďaka úsiliu spomenutého policajta sa podarilo minimalizovať finančné straty, ktoré činnosťou zlodejov firme vznikali.

„Umožňuje nám to naďalej pracovať a po každom takomto zásahu mame istú dobu pokojné obdobie, bez nočných návštev, čím naznačujem, že Vaša práca má pre nás obrovský význam a prínos. Vašu prácu si vážime, oceňujeme a dávame Vám na zreteľ, že vaše konanie a teda konkrétne snaha spomínaného policajta obnovuje našu dôveru v políciu“ dodal na záver spokojný majiteľ trnavskej firmy.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Ďalšie aktuálne témy

POLICAJTOM PMJ: VAŠA PRÁCA MÁ PRE NÁS OBROVSKÝ VÝZNAM A PRÍNOS, ĎAKUJEME👍 👉Takto poďakoval majiteľ istej trnavskej...

Posted by Polícia SR - Trnavský kraj on Tuesday, March 7, 2023
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM