Monika Hanigovská Hokej

Hokejistom z Trnavy sa darí. V Malom Ríme zdolali MHK Humenné 3:2 v trojgólovom obrate.

Ilustračný obrázok k článku Trnavskí Gladiátori vo forme: V trojgolóvom zápase porazili favorizované Humenné

Zápas otvorili humenské levy, keď v štvrtej minúte Solomonchak úspešne strelil prvý gól do bránky gladiátorov za stavu 0:1. V druhej tretine nájazd Humenného pokračoval a vypýtal si ďalšiu úspešnú akciu na strane súpera, 0:2.

Napriek tomu, že Trnavčania prehrávali, zápas v tretej tretine vyrovnali a vynútili si predĺženie v ktorom nakoniec zvíťazili.

V tretej tretine premenil svoju šancu gladiátor Klema a pripísal Trnave prvý gól za stavu 1:2 a Hudec od gladiátorov vyrovnal na 2:2. V predlžení o všetkom rozhodol svojou strelou Mrava, keď Trnava zvíťazila za stavu 3:2.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

HK Gladiators Trnava – MHK Humenné 3:2 po predĺžení (0:1, 0:1, 2:0 – 1:0)

Góly: 48. Klema, 55. Hudec, 65. Mrava – 5. Solomončak, 30. Bylina. Rozhodovali: Hatala – Nosek, Rehák, vylúčení: 4:4 na 2 min., navyše Ondrej (Humenné) DKZ za napádanie rozhodcov, presilovky a oslabenia: 0:0. 125 divákov.