Tlačové správy

Už žiadne sklamanie z akcií. S touto službou zákazníci ušetria!

Hornbach dorovná rozdiel v cene zakúpeného tovaru, ktorý v priebehu 30 dní zlacnie.

Ilustračný obrázok k článku Už žiadne sklamanie z akcií. S touto službou zákazníci ušetria!
Zdroj: HORNBACH

Stop umelému navyšovaniu cien

Nie je žiadnym tajomstvom, že marketingové praktiky mnohých spoločností spočívajú v umelom navyšovaní cien pred uvedením konkrétnych produktov do akcií. Zákazník je nútený rozhodovať sa okamžite a pod tlakom. Neuvážený nákup tak dokáže pokaziť celý zážitok z realizácie vysnívaného projektu.

V našej spoločnosti nepodporujeme nátlakové praktiky ani umelé navyšovanie cien. Zákazník by mal mať radosť nielen z realizácie svojho projektu, ale rovnako aj z nákupu. Preto na všetkých pobočkách Hornbach garantujeme trvale nízke ceny a možnosť rýchleho nákupu bez nutného porovnávania cien u iných predajcov," vysvetľuje pán Martin Taksonyi, riaditeľ najnovšej prevádzky Hornbach v Nitre, ktorá sa otvorí už 16. marca.

Vždy výhodný nákup

Pre Hornbach bola najlepšia cena pre zákazníka vždy prioritou. Od marca spúšťa preto novinku v podobe takzvaného predĺženia záruky trvale nízkych cien. Nová služba v projektových marketoch Hornbach zaručuje najvýhodnejšiu cenu aj po nákupe v dĺžke trvania 30 dní.

Predĺžená záruku trvale nízkych cien sa vzťahuje na všetky produkty nielen v novej projektovej predajni Hornbach v severnej časti mesta Nitra, ale aj na kompletný sortiment vo všetkých ostatných predajniach na Slovensku. Zákazník už viac nezažije sklamanie zo svojho nákupu.

Na využitie tejto služby, ktorá šetrí náklady na realizáciu projektov, si stačí založiť zákaznícky účet – a to na webovej stránke alebo v aplikácii Hornbach, ktorá je dostupná pre iOS aj Android.

Zdroj: HORNBACH

Hornbach stráži ceny za vás

Získať predĺženú záruku trvale nízkych cien je jednoduché. Každý nákup, ktorý návštevník uskutoční, či už cez e-shop alebo na predajni, si môže nahrať do svojho zákazníckeho účtu. V prípade online nákupu sa zaeviduje automaticky. Ak sa náhodou stane, že do 30 dní od nákupu klesne cena zakúpeného produktu, zákazníkovi sa vráti cenový rozdiel na jeho zákaznícky účet. Obdrží ho vo forme kreditov, ktoré môže následne použiť na ďalší nákup v niektorej z predajní Hornbach alebo na e-shope.

Zdroj: HORNBACH

Zákazník nemusí nič sledovať. V prípade zlacnenia tovaru mu príde notifikácia a kredity budú automaticky pripísané na zákaznícky účet.

Výšku kreditu nájdete v sekcii „môj kredit“. Kredit bude automaticky zaúčtovaný pri ďalšom nákupe online. Možno ho však uplatniť aj priamo na predajni formou poukazu.

Zdroj: HORNBACH

Praktické funkcie nielen pre domácich majstrov

Skôr ako mobil si dnes doma zabudnete peňaženku. Aplikácia Hornbach ponúka okrem služby predĺženej záruky trvale nízkych cien toľko praktických funkcií, že každý macher na projekty bude mať všetko užitočné vždy poruke.

Prehľadná a jednoduchá aplikácia ponúka kategorizovaný zoznam všetkých produktov a tiež informácie o ich dostupnosti. Z akéhokoľvek miesta si komfortne overíte skladovú zásobu v ľubovoľnej predajni. Dokonca až po informáciu, v kto­rej jej časti a uličke sa nachádza potrebný tovar. Nákupný zoznam si môžete začať pohodlne vytvárať na veľkom monitore počítača a následne pokojne pokračovať na mobile vo vašej dielni alebo v záhrade. Všetko sa priebežne synchronizuje a ukladá pod vaším účtom. A aby toho nebolo málo, v aplikácii Hornbach si zákazníci nájdu aj praktické návody, ako postupovať pri realizácii svojich projektov.

Viac informácií nájdete na: https://www.hornbach.sk/…-nizke-ceny/

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: HORNBACH
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM