V St. Nicolaus 1. hokejovej lige sa stretne 12 tímov: Kompletný ROZPIS zápasov

Dovedna dvanásť celkov doplnených o Slovenskú "dvadsiatku" sa v nadchádzajúcom ročníku druhej najvyššej hokejovej ligy na Slovensku pobije o trofej pre víťaza. Pozrite si veľký prehľad zápasov sezóny 2018/2019.

Aktualizované
Ilustračný obrázok k článku V St. Nicolaus 1. hokejovej lige sa stretne 12 tímov: Kompletný ROZPIS zápasov
Zdroj: Vlado Salzer

Oficiálne štartuje prvá hokejová liga prvým kolom 12. septembra. Ešte pred oficiálnym zahájením sa uskutočnila predohrávka 45. kola, v ktorej sa stretol Martin a Slovenská „dvadsiatka“. Toto stretnutie sa odohralo už 9 septembra a Martin potvrdil rolu favorita (7:2).

1. kolo play off štvrťfinále štartuje 1. februára 2019, semifinále 11. februára a samotné finále potom 25. februára. Majstra spoznáme najneskôr 8. marca.

O Play Out tímy zabojujú od ôsmeho do 22. februára 2019. Prvý zápas baráže o 1. hokejovú ligu je na programe 26.2.2019 a končí 7. kolom 9. marca 2019.

Predohrávka/ dohrávka

09.09. 17:00 Martin Slovensko U20

1. kolo

12.09. 17:30 Bratislava Trnava

12.09. 17:30 MHK Humenné Považská Bystrica

12.09. 18:00 Dubnica Michalovce

12.09. 18:00 Prešov Spišská Nová Ves

12.09. 18:00 Topoľčany Martin

12.09. 18:30 Nové Zámky Skalica

2. kolo

14.09. 17:00 Martin MHK Humenné

14.09. 17:00 Skalica Považská Bystrica

14.09. 17:00 Spišská Nová Ves Bratislava

14.09. 17:00 Trnava Dubnica

14.09. 17:30 Michalovce Topoľčany

14.09. 18:30 Nové Zámky Prešov

Predohrávka/ dohrávka

16.09. 18:00 Prešov Slovensko U20

3. kolo

19.09. 17:30 Bratislava Nové Zámky

19.09. 17:30 MHK Humenné Michalovce

19.09. 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves

19.09. 18:00 Považská Bystrica Martin

19.09. 18:00 Prešov Skalica

19.09. 18:00 Topoľčany Trnava

4. kolo

21.09. 17:00 Skalica Martin

21.09. 17:00 Spišská Nová Ves Topoľčany

21.09. 17:00 Trnava MHK Humenné

21.09. 17:30 Michalovce Považská Bystrica

Predohrávka/ dohrávka

21.09. 18:00 Dubnica Nové Zámky

4. kolo

21.09. 18:00 Prešov Bratislava

Predohrávka/ dohrávka

23.09. 17:00 Topoľčany Slovensko U20

5. kolo

26.09. 17:00 Martin Michalovce

26.09. 17:30 Bratislava Skalica

26.09. 17:30 MHK Humenné Spišská Nová Ves

26.09. 18:00 Dubnica Prešov

26.09. 18:00 Považská Bystrica Trnava

26.09. 18:00 Topoľčany Nové Zámky

6. kolo

28.09. 17:00 Skalica Michalovce

28.09. 17:00 Spišská Nová Ves Považská Bystrica

28.09. 17:00 Trnava Martin

28.09. 17:30 Bratislava Dubnica

Predohrávka/ dohrávka

28.09. 17:30 MHK Humenné Nové Zámky

6. kolo

28.09. 18:00 Prešov Topoľčany

Predohrávka/ dohrávka

30.09. 17:30 MHK Humenné Slovensko U20

Predohrávka/ dohrávka

01.10. 17:30 Michalovce Slovensko U20

7. kolo

03.10. 17:00 Martin Spišská Nová Ves

03.10. 17:30 MHK Humenné Prešov

03.10. 17:30 Michalovce Trnava

03.10. 18:00 Dubnica Skalica

03.10. 18:00 Topoľčany Bratislava

Predohrávka/ dohrávka

03.10. 18:30 Nové Zámky Považská Bystrica

Predohrávka/ dohrávka

05.10. 17:00 Martin Nové Zámky

8. kolo

05.10. 17:00 Skalica Trnava

05.10. 17:00 Spišská Nová Ves Michalovce

05.10. 17:30 Bratislava MHK Humenné

05.10. 18:00 Dubnica Topoľčany

05.10. 18:00 Prešov Považská Bystrica

Predohrávka/ dohrávka

07.10. 17:00 Skalica Slovensko U20

9. kolo

10.10. 17:00 Martin Prešov

10.10. 17:00 Trnava Spišská Nová Ves

10.10. 17:30 MHK Humenné Dubnica

10.10. 18:00 Považská Bystrica Bratislava

10.10. 18:00 Topoľčany Skalica

Predohrávka/ dohrávka

10.10. 18:30 Nové Zámky Michalovce

10. kolo

12.10. 17:00 Skalica Spišská Nová Ves

Predohrávka/ dohrávka

12.10. 17:00 Trnava Nové Zámky

10. kolo

12.10. 17:30 Bratislava Martin

12.10. 18:00 Dubnica Považská Bystrica

12.10. 18:00 Prešov Michalovce

12.10. 18:00 Topoľčany MHK Humenné

Predohrávka/ dohrávka

14.10. 18:00 Dubnica Slovensko U20

11. kolo

17.10. 17:00 Martin Dubnica

17.10. 17:00 Spišská Nová Ves Nové Zámky

17.10. 17:00 Trnava Prešov

17.10. 17:30 MHK Humenné Skalica

17.10. 17:30 Michalovce Bratislava

17.10. 18:00 Považská Bystrica Topoľčany

12. kolo

19.10. 17:00 Martin Topoľčany

19.10. 17:00 Spišská Nová Ves Prešov

19.10. 17:00 Trnava Bratislava

19.10. 17:30 Michalovce Dubnica

19.10. 18:00 Považská Bystrica MHK Humenné

Predohrávka/ dohrávka

19.10. 18:30 Nové Zámky Skalica

Predohrávka/ dohrávka

21.10. 17:00 Spišská Nová Ves Slovensko U20

Predohrávka/ dohrávka

24.10. 18:30 Nové Zámky Dubnica

13. kolo

26.10. 17:30 Bratislava Spišská Nová Ves

26.10. 17:30 MHK Humenné Martin

26.10. 18:00 Dubnica Trnava

26.10. 18:00 Považská Bystrica Skalica

26.10. 18:00 Prešov Nové Zámky

26.10. 18:00 Topoľčany Michalovce

Predohrávka/ dohrávka

28.10. 17:00 Považská Bystrica Slovensko U20

14. kolo

31.10. 17:00 Martin Považská Bystrica

31.10. 17:00 Skalica Prešov

31.10. 17:00 Spišská Nová Ves Dubnica

31.10. 17:00 Trnava Topoľčany

Predohrávka/ dohrávka

31.10. 17:30 Bratislava Nové Zámky

14. kolo

31.10. 17:30 Michalovce MHK Humenné

15. kolo

02.11. 17:00 Martin Skalica

02.11. 17:30 Bratislava Prešov

02.11. 17:30 MHK Humenné Trnava

02.11. 18:00 Považská Bystrica Michalovce

02.11. 18:00 Topoľčany Spišská Nová Ves

16. kolo

04.11. 16:00 Nové Zámky Topoľčany

Predohrávka/ dohrávka

04.11. 17:00 Považská Bystrica Trnava

16. kolo

04.11. 17:00 Skalica Bratislava

04.11. 17:00 Spišská Nová Ves MHK Humenné

04.11. 17:30 Michalovce Martin

04.11. 18:00 Prešov Dubnica

Predohrávka/ dohrávka

11.11. 16:00 Nové Zámky MHK Humenné

17. kolo

11.11. 17:00 Martin Trnava

11.11. 17:00 Považská Bystrica Spišská Nová Ves

11.11. 17:00 Topoľčany Prešov

11.11. 17:30 Michalovce Skalica

11.11. 18:00 Dubnica Bratislava

18. kolo

14.11. 17:00 Skalica Dubnica

14.11. 17:00 Spišská Nová Ves Martin

14.11. 17:00 Trnava Michalovce

14.11. 17:30 Bratislava Topoľčany

Predohrávka/ dohrávka

14.11. 18:00 Považská Bystrica Nové Zámky

18. kolo

14.11. 18:00 Prešov MHK Humenné

19. kolo

16.11. 17:00 Trnava Skalica

16.11. 17:30 MHK Humenné Bratislava

16.11. 17:30 Michalovce Spišská Nová Ves

16.11. 18:00 Považská Bystrica Prešov

16.11. 18:00 Topoľčany Dubnica

Predohrávka/ dohrávka

16.11. 18:30 Nové Zámky Martin

Predohrávka/ dohrávka

18.11. 16:00 Nové Zámky Slovensko U20

20. kolo

21.11. 17:00 Skalica Topoľčany

21.11. 17:00 Spišská Nová Ves Trnava

21.11. 17:30 Bratislava Považská Bystrica

21.11. 18:00 Dubnica MHK Humenné

21.11. 18:00 Prešov Martin

21.11. 18:30 Nové Zámky Michalovce

21. kolo

23.11. 17:00 Martin Bratislava

23.11. 17:00 Spišská Nová Ves Skalica

23.11. 17:30 MHK Humenné Topoľčany

23.11. 17:30 Michalovce Prešov

23.11. 18:00 Považská Bystrica Dubnica

Predohrávka/ dohrávka

23.11. 18:30 Nové Zámky Trnava

Predohrávka/ dohrávka

25.11. 17:30 Bratislava Slovensko U20

22. kolo

28.11. 17:00 Skalica MHK Humenné

28.11. 17:30 Bratislava Michalovce

28.11. 18:00 Dubnica Martin

28.11. 18:00 Prešov Trnava

28.11. 18:00 Topoľčany Považská Bystrica

28.11. 18:30 Nové Zámky Spišská Nová Ves

23. kolo

29.11. 18:00 Dubnica Michalovce

Predohrávka/ dohrávka

30.11. 17:00 Skalica Nové Zámky

23. kolo

30.11. 17:30 Bratislava Trnava

30.11. 17:30 MHK Humenné Považská Bystrica

30.11. 18:00 Prešov Spišská Nová Ves

30.11. 18:00 Topoľčany Martin

Predohrávka/ dohrávka

02.12. 17:00 Trnava Slovensko U20

24. kolo

05.12. 17:00 Martin MHK Humenné

05.12. 17:00 Skalica Považská Bystrica

05.12. 17:00 Spišská Nová Ves Bratislava

05.12. 17:00 Trnava Dubnica

05.12. 17:30 Michalovce Topoľčany

05.12. 18:30 Nové Zámky Prešov

25. kolo

07.12. 17:30 MHK Humenné Michalovce

07.12. 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves

07.12. 18:00 Považská Bystrica Martin

07.12. 18:00 Prešov Skalica

07.12. 18:00 Topoľčany Trnava

Predohrávka/ dohrávka

07.12. 18:30 Nové Zámky Bratislava

26. kolo

09.12. 17:00 Skalica Martin

09.12. 17:00 Spišská Nová Ves Topoľčany

09.12. 17:00 Trnava MHK Humenné

09.12. 17:30 Michalovce Považská Bystrica

09.12. 18:00 Prešov Bratislava

09.12. 20:00 Nové Zámky Dubnica

27. kolo

12.12. 17:00 Martin Michalovce

Predohrávka/ dohrávka

12.12. 17:00 Trnava Považská Bystrica

27. kolo

12.12. 17:30 Bratislava Skalica

12.12. 17:30 MHK Humenné Spišská Nová Ves

12.12. 18:00 Dubnica Prešov

12.12. 18:00 Topoľčany Nové Zámky

28. kolo

14.12. 17:00 Skalica Michalovce

14.12. 17:00 Spišská Nová Ves Považská Bystrica

14.12. 17:00 Trnava Martin

14.12. 17:30 Bratislava Dubnica

14.12. 18:00 Prešov Topoľčany

14.12. 18:30 Nové Zámky MHK Humenné

29. kolo

16.12. 17:00 Martin Spišská Nová Ves

16.12. 17:00 Považská Bystrica Nové Zámky

16.12. 17:00 Topoľčany Bratislava

16.12. 17:30 MHK Humenné Prešov

16.12. 17:30 Michalovce Trnava

16.12. 18:00 Dubnica Skalica

30. kolo

19.12. 17:00 Skalica Trnava

19.12. 17:00 Spišská Nová Ves Michalovce

19.12. 17:30 Bratislava MHK Humenné

19.12. 18:00 Dubnica Topoľčany

19.12. 18:00 Prešov Považská Bystrica

19.12. 18:30 Nové Zámky Martin

31. kolo

21.12. 17:00 Martin Prešov

21.12. 17:00 Trnava Spišská Nová Ves

21.12. 17:30 MHK Humenné Dubnica

21.12. 17:30 Michalovce Nové Zámky

21.12. 18:00 Považská Bystrica Bratislava

21.12. 18:00 Topoľčany Skalica

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

32. kolo

27.12. 17:00 Skalica Spišská Nová Ves

27.12. 17:00 Topoľčany MHK Humenné

27.12. 17:30 Bratislava Martin

27.12. 18:00 Dubnica Považská Bystrica

27.12. 18:00 Prešov Michalovce

27.12. 18:30 Nové Zámky Trnava

33. kolo

29.12. 17:00 Martin Dubnica

29.12. 17:00 Považská Bystrica Topoľčany

29.12. 17:00 Spišská Nová Ves Nové Zámky

29.12. 17:00 Trnava Prešov

29.12. 17:30 MHK Humenné Skalica

29.12. 17:30 Michalovce Bratislava

34. kolo

04.01. 17:00 Martin Topoľčany

04.01. 17:00 Skalica Nové Zámky

04.01. 17:00 Spišská Nová Ves Prešov

04.01. 17:00 Trnava Bratislava

04.01. 17:30 Michalovce Dubnica

04.01. 18:00 Považská Bystrica MHK Humenné

35. kolo

06.01. 17:00 Považská Bystrica Skalica

06.01. 17:00 Topoľčany Michalovce

06.01. 17:30 Bratislava Spišská Nová Ves

06.01. 17:30 MHK Humenné Martin

06.01. 18:00 Dubnica Trnava

06.01. 18:00 Prešov Nové Zámky

36. kolo

09.01. 17:00 Martin Považská Bystrica

09.01. 17:00 Skalica Prešov

09.01. 17:00 Spišská Nová Ves Dubnica

09.01. 17:00 Trnava Topoľčany

09.01. 17:30 Michalovce MHK Humenné

09.01. 18:30 Nové Zámky Bratislava

37. kolo

11.01. 17:00 Martin Skalica

11.01. 17:30 Bratislava Prešov

11.01. 17:30 MHK Humenné Trnava

11.01. 18:00 Dubnica Nové Zámky

11.01. 18:00 Považská Bystrica Michalovce

11.01. 18:00 Topoľčany Spišská Nová Ves

38. kolo

13.01. 16:00 Nové Zámky Topoľčany

13.01. 17:00 Skalica Bratislava

13.01. 17:00 Spišská Nová Ves MHK Humenné

13.01. 17:00 Trnava Považská Bystrica

13.01. 17:30 Michalovce Martin

13.01. 18:00 Prešov Dubnica

39. kolo

16.01. 17:00 Martin – Trnava

16.01. 17:30 MHK Humenné – Nové Zámky

16.01. 17:30 Michalovce – Skalica

16.01. 18:00 Dubnica – Bratislava

16.01. 18:00 Považská Bystrica – Spišská Nová Ves

16.01. 18:00 Topoľčany – Prešov

40. kolo

18.01. 17:00 Skalica – Dubnica

18.01. 17:00 Spišská Nová Ves – Martin

18.01. 17:00 Trnava – Michalovce

18.01. 17:30 Bratislava – Topoľčany

18.01. 18:00 Prešov – MHK Humenné

18.01. 18:30 Nové Zámky – Považská Bystrica

41. kolo

23.01. 17:00 Martin – Nové Zámky

23.01. 17:00 Trnava – Skalica

23.01. 17:30 MHK Humenné – Bratislava

23.01. 17:30 Michalovce – Spišská Nová Ves

23.01. 18:00 Považská Bystrica – Prešov

23.01. 18:00 Topoľčany – Dubnica

42. kolo

25.01. 17:00 Skalica – Topoľčany

25.01. 17:00 Spišská Nová Ves – Trnava

25.01. 17:30 Bratislava – Považská Bystrica

Predohrávka/ dohrávka

25.01. 17:30 Michalovce – Nové Zámky

42. kolo

25.01. 18:00 Dubnica – MHK Humenné

25.01. 18:00 Prešov – Martin

43. kolo

27.01. 17:00 Martin – Bratislava

27.01. 17:00 Považská Bystrica – Dubnica

27.01. 17:00 Spišská Nová Ves – Skalica

27.01. 17:00 Trnava – Nové Zámky

27.01. 17:30 MHK Humenné – Topoľčany

27.01. 17:30 Michalovce – Prešov

44. kolo

29.01. 17:00 Skalica – MHK Humenné

29.01. 17:00 Topoľčany – Považská Bystrica

29.01. 17:30 Bratislava – Michalovce

29.01. 18:00 Dubnica – Martin

29.01. 18:00 Prešov – Trnava

29.01. 18:30 Nové Zámky – Spišská Nová Ves

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk