Veľký PREHĽAD: Výsledky futbalových zápasov v trnavskom regióne
Martin Železník z Brestovian strelil hetrik a jeho tím z chvosta tabuľky tak porazil lídra zo Siladíc. Malženický Braniša si pripísal na konto štyri góly a Zelenský z Voderád hneď päť.
DOXXbet liga, 22. kolo
- MŠK Žilina „B“ – FC Spartak Trnava „B“ 2:2
33. a 35. Oliveira – 9. a 62. Ujlaky.
III. liga, 21. kolo
- FC Spartak Trnava „C“ – ŠK LR Crystal 2:1
48. Menga, 59. Pikulík – 10. Detko.
IV. liga, Severo-západ, 19. kolo
- TJ Slavoj Boleráz – TJ Partizán Domaniža 1:0
71. Németh.
- FO ŠK Modranka – FK Spartak Bánovce nad Bebravou 1:0
38. Hrubý.
- OK Častkovce – ŠK BLAVA 1928 1:0
37. Madro.
V. liga, Západ, 19. kolo
- TJ Družstevník Zvončín – OFK Mokrý Háj 4:0
18. Poláček, 28. Ekhardt, 68. Drozda, 71. M. Klenkovič.
- TJ Sokol Borský Mikuláš – OFK Malženice 1:5
45. Fuksa – 10., 49., 61. z pokut. a 68. Braniša, 90. Buchanec z pokut.
- OŠK Križovany nad Dudváhom – TJ Slovan
Šaštín-Stráže 4:0
21. Šiška, 59. Blaho, 64. Dobiš, 66. Vrábel.
Oblastné majstrovstvo, 19. kolo
- TJ Družstevník Siladice – TJ Družstevník
Brestovany 2:4
61. a 70. F. Lančarič – 16., 43. a 71. Ma. Železník, 85. Gregora.
- OFK Drahovce – ŠK Cífer – Futbalový oddiel 0:0
- TJ Slovan Veľké Orvište – FK Šulekovo 3:6
42. Bartko, 46. Stolárik, 61. P. Pavlovič – 17. a 81. Benko, 36. P. Nemec, 73. Trávniček, 85. Harman, 89. Ľ. Nemec.
- ŠK Dvorníky – OŠK Zavar 0:1
42. M. Bachratý.
- OFK Majcichov – TJ Slovan Červeník 4:2
10. a 46. Železník, 17. Scheip, 74. Marek – 55. Hulík, 69. M. Vančo.
- TJ Družstevník Horná Krupá – ŠK Rapid Hrnčiarovce nad
Parnou 3:2
9. Guldan, 79. a 90. Szalay – 33. Vozár, 59. Krajčovič vlastný.
- OŠK Dolná Krupá – ŠK Slávia Zeleneč 0:1
47. Ujlaky.
Oblastná súťaž „A“, 19. kolo
- TJ Družstevník Košolná – FK Lokomotíva Trnava 0:0
- TJ Vinohradník Suchá nad Parnou – ŠK Blava 1928
„B“ 1:2
45. Fridrich – 1. Ľ. Hrčka, 76. R. Hrčka.
- TJ Elastik Bohdanovce – TJ Družstevník Špačince 3:1
43. Nádaský, 79. Vadovič, 90. Brečka – 10. Braniša vlastný.
- TJ FC Kátlovce – FK Biely Kostol 2:3
4. Vagovič z pokut., 20. R. Hlavatovič – 22. z pokut. a 90. Adámek, 70. Gažovič.
- TJ Družstevník Dechtice – TJ Družstevník
Ružindol 2:1
60. M. Maška, 90. Hlavatovič – 46. Bardáč.
- OFK Bučany – ŠK Dobrá Voda 2:2
41. Bunček z pokut., 90. Fančovič – 57. a 63. Dubrava, oba z pokut.
- TJ Družstevník Voderady – OZ TJ Družstevník
Pavlice 9:1
24., 29., 54., 76. a 83. Zelenský, 52. Brestovanský, 66. Izakovič, 87. Cíferský, 90. Páleník – 61. Dubovský.
- TJ Slavoj Boleráz „B“ – FK Sokol Dolné
Orešany 4:0
5. J. Daniš, 31. Martin Daniš, 69. a 76. Šmidovič.
III. trieda „A“, 15. kolo
- TJ Družstevník Buková – TJ Sokol Trstín 2:3
53. Študenc, 65. Marek Vittek – 3. a 79. Čechovič, 55. Vajsábel.
- TJ Družstevník Dlhá – ŠK Naháč 0:1
30. P. Boledovič.
- TJ Družstevník Dolné Dubové – TJ Družstevník Horné
Dubové 1:2
65. Kašuba z pokut. – 6. Somorovský, 29. Hrčka.
- TJ Družstevník Bíňovce – OŠK Smolenice 0:3
4. Čulák, 23. Kollarovič, 70. Benca.
- TJ Družstevník Vlčkovce – TJ Družstevník Opoj 1:2
32. Sivák – 43. Haršányi, 49. Urban.
- OFK Malženice – TJ Družstevník Borová 8:0
4. a 26. Maruna, 16. Valent, 22. I. Lietavec, 47. Kalužák, 55. a 81. Kadlec, 90. Šrámek.
Čítajte tiež:
Mestská florbalová liga s novým formátom: Posledný
týždeň na podanie prihlášky
Novinka v trnavskej automobilke: PSA bude exkluzívne vyrábať
tretí model
Foto: ilustračné