Víťazný zápas trnavských hokejistov: Mladý útočník predviedol hetrik

Trnavskí gladiátori v 2. kole hostili nováčika zo Skalice. Nepriaznivý stav 0:2 dokázali zvrátiť 4 gólmi. Tri z nich strelil útočník Dávid Okoličány.

Ilustračný obrázok k článku Víťazný zápas trnavských hokejistov: Mladý útočník predviedol hetrik
Zdroj: Dominika Haršáni

Úvodu zápasu dominovali obrany, tímy sa cez ne ťažko presadzovali. V 6. minúte zatiahol ručnú brzdu Poldruhák a Michal Romančík rutinérsky využil trestné strieľanie na otvorenie skóre. Krátko na to v oslabení využil chybu Dvonč a zvýšil na 2:0. Trnavu to nezlomilo, už v 10. minúte znížil pri prečíslení troch na jedného Jurák.

Druhú tretinu načal i ukončil gólom Okoličány. V tretej tretine to bola hra prakticky na jednu bránu, domáci mali veľkú prevahu, neraz hostí poriadne zatlačili a tí mohli byť radi za Romančíka v bráne. Prvá formácia zahodila niekoľko šancí, ale v 45. minúte Okoličány predsa len skompletizoval hetrik.

Skaličania sa s blížiacim sa koncom zápasu otriasli, a podarilo sa im aj znížiť, avšak až päť sekúnd pred koncom. Tri body ostali v Trnave.

TRNAVA – SKALICA 4:3 (1:2, 2:0, 1:1)

Redakciu informovala PR & web content manager HK Trnava, Dominika Haršáni.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia.