Všetko na jednom mieste: Výsledky futbalových zápasov v trnavskom regióne
Ačko i Cčko Spartaka uhralo vonku remízu, juniori prehrali doma so Sencom gólom z pokutového kopu. Ako sa darilo tímom v nižších ligách? Pozrite si kompletné výsledky prvého kola jarnej časti.
Fortuna liga:
FK Dukla Banská Bystrica – FC Spartak Trnava 1:1
25. Vajda z pokut. kopu – 29. Mikovič.
Viac o zápase TU.
DOXXbet liga:
FC Spartak Trnava „B“ – ŠK Senec 0:1
70. Bedecs z pokut. kopu.
III. liga:
FK DAC 1904 Dunajská Streda „B“ – FC Spartak Trnava „C“
2:2
23. Belkovics, 65. Horváth – 8. a 38. Pikulík.
IV. liga, Severo-západ:
FC Baník Horná Nitra – TJ Slavoj Boleráz 2:0
76. Belák, 90. Kaman z pokut.
ŠK BLAVA 1928 – FK Junior Kanianka 4:1
7. Machovič, 12. Krajčovič z pokut., 65. Pavlík, 66. Balažovič –
90. Baláž.
FO ŠK Modranka – TJ Iskra Holíč 1:0
7. Srnec.
V. liga, Západ:
TJ Iskra – Horné Orešany – TJ Spartak Šaštín-Stráže
0:3
35. a 89. M. Daniel, 51. Polák.
OFK Malženice – OŠK Križovany nad Dudváhom 6:2
10. z pokut., 38. a 75. Braniša, 29. Lulovič, 56. a 64. T. Sedlák –
59. Antal, 81. Baláž.
TJ Sokol Borský Mikuláš – TJ Družstevník Zvončín
2:3
49. Fuksa, 70. Obuch – 3. Poláček, 41. Drozda, 67. Sládeček.
Oblastné majstrovstvo:
FK Šulekovo – TJ Družstevník Horná Krupá 0:3
16., 68. a 89. Guldan.
TJ Družstevník Brestovany – ŠK Repasu Poľno Farma Jalšové
3:0
25. Hrašna z pokut., 89. Šiška, 90. M. Dorčiak.
ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou – ŠK Slávia Zeleneč
1:5
46. Jedinák – 9. M. Bednárik, 12. Ujlaky, 32. a 35. Bánovec,
57. Maron.
TJ Slovan Červeník – OŠK Dolná Krupá 1:2
45. Adamkovič – 44. a 58. P. Bohunický.
OŠK Zavar – MTK Leopoldov 3:0
5. Ma. Psota, 49. Ďuriš, 90. Chlebík.
ŠK Cífer – Futbalový oddiel – OFK Majcichov 0:0
TJ Družstevník Siladice – ŠK Dvorníky 3:1
25. Mesároš, 57. Beránek, 88. Kinči – 59. Magula.
OFK Drahovce – TJ Slovan Veľké Orvište 2:1
48. Gabriš, 49. Zajac z pokut. – 2. R. Vavrinec.
Oblastná súťaž „A“:
FK Lokomotíva Trnava – OZ TJ Družstevník Pavlice
1:0
36. Boháček.
ŠK Dobrá Voda – FK Sokol Dolné Orešany 2:1
21. Hasala, 61. Ružička – 29. Sedlák.
TJ Družstevník Ružindol – TJ Slavoj Boleráz „B“
1:0
68. Pokrývka z pokut.
FK Biely Kostol – TJ Družstevník Voderady 2:3
36. Ľ. Adámek, 77. Fatranský vlastný – 8. a 18. Rosypál,
20. Šurina.
TJ Družstevník Špačince – OFK Bučany 0:3
26. a 88. Sokolovič, 33. Belák.
ŠK Blava 1928 „B“ – TJ Družstevník Dechtice 5:1
56. Ľ. Hrčka, 63., 85. a 89. R. Hrčka, 81. Kaľuha – 70. R. Maška
z pokut.
TJ FC Kátlovce – TJ Družstevník Košolná 2:3
13. a 40. Pavlík – 39. Greguš, 72. Zachar, 89. Volek.
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou – TJ Elastik Bohdanovce
3:3
22. Kollár z pokut., 63. Vadovič vlastný, 87. Cuninka – 5. Brečka
z pokut., 43. Dolinaj, 83. Hlbocký.
Foto: ilustračné