Dominika Handzušová
Krimi
Zrážka dvoch škodoviek: Polícia hľadá svedkov nehody!
Polícia vyšetruje nehodu, pri ktorej sa na Nitrianskej ulici zrazili dve osobné autá. Žiada verejnosť o pomoc pri jej objasnení.
Polícia žiada verejnosť o pomoc pri vyšetrení dopravnej nehody. „Nehoda sa stala v utorok 19. augusta o 13:20 hod. v Trnave na Nitrianskej ulici pred spoločnosťou TNAD. Zrazili sa pri nej osobné auto Škoda Fabia Combi striebornej metalízy a osobné auto Škoda Octavia bielej farby,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave, Martina Kredatusová.
Polícia žiada svedkov, ktorí nehodu videli a mohli by prispieť k jej objasneniu, aby sa prihlásili na trnavskom dopravnom inšpektoráte, Starohájska č. 3. Môžu tiež zatelefonovať na telefónne číslo 0961 103 510, resp. na linku 158.
2
Galéria
Zdroj:
Policajný zbor SR