Krimi

Díler v podmienke si nedal povedať: Prichytili ho s 300 dávkami pervitínu

Policajti zadržali dílera v podmienke. Mladý muž má na krku opätovné obvinenie z prechovávania a distribúcie drog.

Ilustračný obrázok k článku Díler v podmienke si nedal povedať: Prichytili ho s 300 dávkami pervitínu
Zdroj: Polícia SR - Trnavský kraj

24-ročný mladík dostal vlani v júli podmienku kvôli drogám. Po ôsmich mesiacoch od vydania rozsudku ho opäť prichytila polícia. Mal pri sebe drogy. Informuje o tom krajská polícia v Trnave na sociálnej sieti.

„Naposledy ho policajti riešili za drogy minulý rok a začiatkom júla 2020 ho Okresný súd v Námestove odsúdil na 3 roky so skúšobnou dobou a probačným dohľadom do roku 2023,“ priblížila krajská polícia.

8 mesiacov po rozsudku ho policajti z Jelky kontrolovali v obci Veľké Úľany. „Muž sa pri prehliadke správal nervózne a krátko na to hliadke vydal niekoľko vreciek s kryštalickou látkou, tabletky na potenciu, digitálnu váhu a zatavené striekačky. Všetky veci policajti zaistili a experti vzápätí potvrdili, že muž mal v noci pri sebe vyše 300 jednorazových dávok pervitínu,“ konštatuje polícia.

Na trojročnú podmienku tak môže zabudnúť. „Teraz mu môže hroziť za recidívu strata slobody na 10 až 15 rokov,“ uvádza polícia. Obvinený je stíhaný väzobne.

V tú noc však nebol vonku sám. V poriadnej kaši je aj jeho 21-ročná kamaráta, ktorá bola s ním. Polícia ju obvinila z prechovávania drog. „Žena mala pri sebe marihuanu, piko a sklenú fajku. Poverený policajt ju obvinil z drogovej trestnej činnosti a mladá žena si na rozhodnutie o vine a treste počká vo väzení, kde bola umiestnená pre inú trestnú činnosť,“ dodáva polícia.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Prečítajte si tiež

POLICAJTI ZADRŽALI DÍLERA V PODMIENKE KIKO MAL PRI SEBE 300 DÁVOK PIKA Vyšetrovateľ ho opäť obvinil z prechovavánia a...

Posted by Polícia SR - Trnavský kraj on Wednesday, March 24, 2021
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM