Monika Hanigovská Hokej

Domáca príchuť prehry: Trnava nestačila na Michalovce

Trnava opäť nestačila na svojho súpera. HK Dukla Ingema Michalovce zdolal HK Gladiators Trnava 4:1.

Ilustračný obrázok k článku Domáca príchuť prehry: Trnava nestačila na Michalovce

Prvú tretinu otvoril gólom Cútt a Michalovce viedli 1:0. Druhá tretina sa niesla v nervóznej nálade. Na ľadovej ploche v Trnave diváci videli nedovolené bránenie v hre, hru so zdvihnutou hokejkou, držanie protihráča, gólu sa ale nedočkali.

V tretej tretine si pripísal súper ďalšiu vydarenú akciu. V päťdesiatej prvej minúte presná strela Lineta skončila v trnavskej bránke a Michalovce zvýšili svoj náskok na 2:0. V tejto spanilej jazde pokračoval Róth za stavu 3:0.

V závere zápasu strhol na seba pozornosť Gladiátor. Kohút strelil prvý a zároveň aj jediný gól do súperovej bránky, za stavu 1:3. Zápas zakončil Piatak na 4:1.

HK Gladiators Trnava – HK Dukla Ingema Michalovce 1:4 (0:1, 0:0, 1:3)

Góly: 56. Kohút – 7. Cútt, 52. Linet, 55. Róth, 58. Piatak. Rozhodovali: Krist – Maškulka, Ziolkovský, vylúčení: 4:5, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:1, 135 divákov