Monika Hanigovská Hokej

Dubnica nedala šancu Trnave: Gladiátorom nastrieľala štyri góly

Gladiátorom sa opäť nedarilo. MHK Dubnica nad Váhom si prišla po víťazstvo, keď zdolala súpera vysoko 4:1.

Ilustračný obrázok k článku Dubnica nedala šancu Trnave: Gladiátorom nastrieľala štyri góly

Trnavskí hokejisti si v piatok zmerali sily s Dubnicou nad Váhom. Už v prvej minúte otvoril skvelo zápas Hrbáčik, keď strelil súperovi gól a Trnava viedla 1:0. To bol súčasne jediný gól, ktorý gladiátori predviedli na ľadovej ploche.

Od siedmej minúty prvej tretiny rozbehli súperi akciu. Krajčí vyrovnal na 1:1 a Jarábek sa postaral o vedenie Dubnice za stavu 2:1.

Druhá tretina sa obišla bez gólov. Na miesto nich sa rozdávali pästné súboje.

Tretiu tretinu mali v rukách pevne súperi. Kútny premenil svoju šancu na gól a MHK Dubnica nad Váhom viedla 3:1. Zápas zakončil gólom v 58. minúte Kokavec, 4:1.

MHK Dubnica nad Váhom – HK Gladiators Trnava 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)

Góly: 8. Krajči, 11. Jarábek, 50. Kútny, 59. Kokavec – 1. Hrbáčik. ** Rozhodovali:** Valach – Makúch, Drblík, vylúčení: 3:7, presilovky a oslabenia: 0:0, 364 divákov.