Rastislav Búgel Hokej

Hokejisti bojovali na ľade lídra: Na Nové Zámky však nestačili

Trnavskí hokejisti cestovali na ľad Nových Zámkov. V 13. kole však na súpera nestačili.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti bojovali na ľade lídra: Na Nové Zámky však nestačili

Trnavskí hokejisti cestovali počas 13.kola prvej slovenskej hokejovej ligy na ľad rozbehnutých Nových Zámkov. Chlapci však zbrane nezložili. Po prvej tretine dokonca vyhrávali jednogólovým rozdielom (1:2).

V druhej tretine zapli na plné obrátky aj domáci hokejisti. Po dvoch tretinách hry bol stav nerozhodný 3:3.

O všetkom sa napokon rozhodlo v poslednom dejstve zápasu. Hokejisti Nových Zámkov zabojovali a Trnavu už k ničomu nepustili. Práve naopak. Do našej siete poslali ešte dva puky a rozhodli tak o svojom víťazstve.

HC Nové Zámky – HK Trnava 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)

Góly: 8. Bašič, 22. Ďurčo, 31. Frolík, 52. Podstavek, 59. Frolík – 3. Schmidt, 6. Okoličány, 26. Barinka. Rozhodovali: Goga – Číž, Kollár, vylúčení: 4:5, presilovky: 2:2, oslabenia: 0:0, 1128 divákov.