Nadstavba Slovenskej hokejovej ligy pokračovala aj v závere uplynulého týždňa. Hokejistov Trnavy čakali dve merania síl.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti pokračujú v nadstavbe: Sily si zmerali so Žilinou a Považskou Bystricou

Počas štvrtého kola nadstavbovej časti o 7.-10. miesto hostila Trnava bývalého účastníka najvyššej súťaže.

O úvodný zásah stretnutia sa postaral Macek v drese hostí a v tretej minúte posielal Žilinu do vedenia. V 38. minúte prišlo vyrovnanie z hokejky Kamenického, no Žilina odpovedala už o dve minúty neskôr (1:2). V poslednom dejstve sa za Trnavu presadil Bobál a Ševčík, no hostia sa presadili až v troch prípadoch.

HK Gladiators Trnava – MsHK DOXXbet Žilina 3:5 (0:1, 1:1, 2:3)

Góly: 38. Kamenický (Lukačovič, Ševčík), 47. Bobál (Lindeman, Ibolya), 60. Ševčík (Schmidt) – 3. Macek (Záhradník, Pišoja), 40. Macek (Prašil, Záhradník), 49. Macek (Zahradník), 53. Prašil, 60. Dubeň.

Rozhodovali: Hronský – Crman, Šotek, vylúčení: 5:4 na 2 min presilovky a oslabenia: 0:0, 135 divákov

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Hokejová SHL mala v nedeľu na programe zápasy 5. kola v skupine o 7.-10. miesto. Trnava cestovala do Považskej Bystrice. V drese Trnavy sa dvoma gólmi predviedol Baránek, jeden presný zásah pridal aj Jakab, no na bodový zisk to nestačilo.

HK'95 Považská Bystrica – HK Gladiators Trnava 5:3 (1:1, 3:0, 1:2)

Góly: 14. Németh, 33. Ligas, 39. Mokrohajský, 40. Ďurkech, 47. Rufati – 8., 50. Baránek, 50. Jakab. Rozhodovali: Adamec – Hanko, Jurčiak, vylúčení: 7:7 na 2 min, navyše Jakab (Trnava) na 10 min za nešportové správanie, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0. 112 divákov.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Trnavy a okolia.

Zdroj: TASR/Dnes24.sk