Hokejisti siahali po bodoch: Považská Bystrica vyhrala v Trnave o jediný gól

Uprostred pracovného týždňa sa na ľade predstavili aj hokejisti Trnavy. Napokon prehrali najtesnejším rozdielom.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti siahali po bodoch: Považská Bystrica vyhrala v Trnave o jediný gól

V stredu bola na programe dohrávka 16. kola I. hokejovej ligy. Trnava hostila Považskú Bystricu. Skóre zápasu otváral a Trnavu do vedenia posielal Lindeman v deviatej minúte, no o minútu neskôr bolo vyrovnané. Hostia pridali ešte jeden presný zásah a do šatní išli za mierneho vedenia (1:2).

Druhé dejstvo prinieslo jediný gól. Do trnavskej siete skóroval Koleda (1:3).

Trnava však zbrane nezložila. V 49. síce na 1:4 zvyšoval Pšurný, no na rade bol domáci tím. Postupne sa presadil Hudec a Szalay, no na body to nestačilo.

HK Gladiators Trnava – HK 95 Považská Bystrica 3:4 (1:2, 0:1, 2:1)

Góly: 9. Lindeman (Škokor, Kormúth), 51. Hudec (Burian, Šiška), 60. Szalay (Hrabčík, Olša) – 10. Cíger, 20. J. Ďurkech (Drevenák), 35. Koleda (Ligas, Trška), 49. Pšurný (Drevenák, J. Ďurkech). Strely: 44:33. Vylúčenia: 4:6 na 2 min. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Valachovič – Šefčík, Junek. Diváci: 120

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Trnava: Foltán – Poláček, Mihalko, Burian, Kohút, Poldruhák, Kuna, Klein, Kormúth – Mrava, Schmidt, Szalay – Hrbáčik, Šiška, Hrušík – Hudec, Klema, Olša – Škokor, Lindeman, Mikeš

Považská Bystrica: Kompas – Ďurkech J., Ďurkech L., Trška, Fančovič, Niník, Nahálka, Augustín, Dubeň – Dolinajec, Ligas, Cíger – Rodionov, Pšúrny, Drevenák – Danielčák, Németh, Koleda – Makrohajský, Turan, Bednár