Hokejisti zabojovali: Zo zápasu proti Dubnici si odniesli bod

Trnavskí hokejisti sa v aktuálnej sezóne trápia. Takmer však prekvapili jeden z najlepších tímov súťaže.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti zabojovali: Zo zápasu proti Dubnici si odniesli bod
Zdroj: HK Gladiators Trnava

Slovenská hokejová liga pokračovala zápasmi 24. kola. Na trnavský ľad pricestoval súper z Dubnice.

Domáci sa prezentovali bojovným výkonom. Skóre zápasu otváral v 16. minúte Kamenický a posielal Trnavu do vedenia (1:0). V druhom dejstve sa však hosťom podarilo presadiť a vyrovnali zásluhou Hudáka (1:1).

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Počas tretej tretiny pridali oba celky po dva góly a tak zápas smeroval do predĺženia.

V ňom mali viac šťastia hostia, keď sa v 65. minúte presadil Homér. Trnava si tak z domáceho ľadu odniesla jeden bod za prehru po predĺžení.

HK Gladiators Trnava – MHK TSS GROUP Dubnica 3:4 pp (1:0, 0:1, 2:2 – 0:1)

Góly: 16. Kamenický (Hrbáčik, Mrázik), 41. Kamenický (Burian), 59. Mrava (Ševčík) – 39. Hudák (Kanaet, Lantoš), 42. Matejka (Švec), 58. Šediví (Jakubech), 65. Homér (Jakúbech).

Rozhodovali: Bachúrik – Stankovič, Kiepeš, vylúčení: 7:3, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:1, 186 divákov

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Trnavy a okolia.