Juniori porazili nováčika, Céčko vonku prehralo: Študujte PREHĽAD výsledkov futbalu z regiónu
Malženice pri svojej premiére v štvrtej lige porazili Trenčianske Stankovce 3:2. Babic sa už v prvom zápase blysol hetrikom.
Fortuna liga, 4. kolo
- FK Senica – FC Spartak Trnava 0:0
Viac o zápase sa dočítate v tomto článku.
DOXXbet liga, 2. kolo
- FC Spartak Trnava „B“ – TJ ISKRA Borčice 2:0
49. Ujlaky, 66. Pikulík.
III. liga, 1. kolo
- FC Slovan Galanta – FC Spartak Trnava „C“ 3:2
30. Blaščik, 50. Sukisa, 81. Korman – 39. Hlavna z pokutového kopu, 67. Dzíbela.
IV. liga, Severo-západ, 1. kolo
- OŠK Trenčianske Stankovce – OFK Malženice 2:3
3. Puna z pokut., 52. Ďuráči – 43. Gogolák, 83. Buchanec, 90. Benkovský.
- TJ Slavoj Boleráz – ŠK BLAVA 1928 0:1
35. Pavlík.
V. liga, Západ, 1. kolo
- TJ Družstevník Zvončín – FK Krakovany 5:0
3. Bron, 11. a 53. Jankovič, 67. a 83. M. Klenkovič.
- OFK Trebatice – OŠK Križovany nad Dudváhom 2:0
7. Kirka, 48. Klačman.
- TJ Nafta Gbely – TJ Iskra – Horné Orešany 4:1
6. Karas z pokut., 11. a 36. Nemec, 53. Zajíček – 70. Mekký.
VI. liga, 1. kolo
- ŠK Borovce – FK Šulekovo 3:0
12. a 73. Herceg, 44. O. Macháč.
- TJ Slovan Veľké Orvište – TJ Družstevník
Brestovany 1:4
31. Zsolnay – 9. a 48. Šiška, 20. Sabo, 73. Varga.
- TJ Slovan Červeník – ŠK Dvorníky 6:0
10., 30. a 75. Babic, 71. Lenčeš, 76. Halmo, 88. Holič.
- ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou – ŠK Cífer 1929 0:2
73. Gašparovič, 81. Slabý.
- TJ Družstevník Siladice – TJ Družstevník
Dechtice 2:2
33. Kinči, 81. Laurinec – 28. R. Maška, 62. Krivánek.
- OŠK Dolná Krupá – OFK Majcichov 1:1
19. Fíba – 65. Šuran.
- ŠK Slávia Zeleneč – OŠK Zavar 3:3
13. Ujlaky, 24. Maron z pokut., 86. Bartovič z pokut. – 7. Bachratý, 9. Chlebík, 33. Beňo.
- MTK Leopoldov – TJ Družstevník Horná Krupá 0:0
VII. liga, 1. kolo
- TJ Slavoj Boleráz „B“ – TJ FC Kátlovce 5:0
24. a 66. Kralič, 29. Martin Daniš, 61. Červenka, 84. Vavro.
- TJ Družstevník Ružindol – FK Sokol Dolné
Orešany 1:1
26. P. Turoň – 11. Rabara.
- TJ Sokol Trstín – OZ TJ Družstevník Pavlice 3:2
4. Ormandy, 6. Taranda, 35. Čechovič – 62. L. Kubík, 79. M. Dubovský.
- OŠK Smolenice – ŠK Naháč 2:3
13. Benca, 87. Neitz – 13. P. Lopatka, 21. Fančovič, 55. Sersen.
- ŠK Blava 1928 – TJ Vinohradník Suchá nad Parnou 2:1
11. Kozmel, 24. Bobák z pokut. – 37. Januš z pokut.
- FK Biely Kostol – TJ Družstevník Košolná 2:0
5. L. Jurina, 44. Hoblík.
- TJ Družstevník Voderady – OFK Bučany 2:1
43. Šurina, 72. Zelenský – 54. Vančo.
- TJ Elastik Bohdanovce – ŠK Dobrá Voda 3:1
38. Heriban, 72. z pokut. a 77. Hrašna – 85. z pokut. Galovič.
Čítajte tiež:
Slávnostné otvorenie City Arény bude vypredané: Po lístkoch
sa len tak zaprášilo!
Sabo sa lúčil so Spartakom: Svoj posledný dres venoval
všetkým fanúšikom
Foto: ilustračné