Správy

Mesto Trnava hľadá šikovného FOTOGRAFA! Aké platové ohodnotenie ponúka?

Ak máte radi kreatívnu prácu a nevadí vám poriadna výzva, ste na správnom mieste. Vedenie mesta hľadá možno práve vás.

Ilustračný obrázok k článku Mesto Trnava hľadá šikovného FOTOGRAFA! Aké platové ohodnotenie ponúka?
Zdroj: Pixabay.com / CC0 1.0

Mesto Trnava vyhlásilo výberové konanie na pozíciu referent/ka referátu marketingu – fotograf na Odbore komunikácie a vzťahov s verejnosťou.

Pracovná náplň

Referenta čaká práca s digitálnym fotoaparátom a s viacerými objektívmi, spracovanie fotografií na počítači, výber, úprava a export fotografií pre rôzne druhy ich použitia (web, sociálne siete, tlač).

Fotograf na Odbore komunikácie a vzťahov s verejnosťou tvorí najmä fotografie spoločenských podujatí, portrétov a architektúry; nakrúca a spracováva krátke videá, vrátane kvalitného snímania zvuku; pracuje s externým svetlom a mikrofónmi a tvorí dizajn rôznych grafických produktov.

Medzi kvalifikačné predpoklady a požiadavky patrí vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (masmediálne štúdiá výhodou), minimálne trojročná prax v marketingu, minimálne trojročná prax s profesionálnym fotografovaním, ovládanie programu Adobe Photoshop, ovládanie niektorého z programov na katalogizáciu a úpravu fotografií (Adobe Lightoom, Capture One, DxO Photolab, Zoner).

Prečítajte si tiež

Platové podmienky

Výhodou je aj tvorba a spracovanie grafických návrhov. Uchádzačovi by nemala chýbať kreativita, iniciatívnosť, spoľahlivosť, ochota vzdelávať sa a odolnosť voči stresu. Samozrejmosťou je vodičský preukaz skupiny B, bezúhonnosť a spôsobilosť na právne úkony.

Záujemcovia musia posielať žiadosti najneskôr do 31. marca na adresu personalne@trnava.sk.

Predpokladaný nástup je ihneď, prípadne dohodou a ide o pracovný pomer na jeden rok s možnosťou predĺženia.

„Platové podmienky: min. 1 200 eur (ďalšie platové dojednania po dohode na výberovom konaní v závislosti od vzdelania, praxe a pracovných skúseností),“ informuje mesto Trnava.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM