BTW Správy Samospráva

Mestský úrad v Trnave sa od pondelka vracia k plnému režimu

Rovnako bude pre verejnosť otvorená aj budova radnice.

Ilustračný obrázok k článku Mestský úrad v Trnave sa od pondelka vracia k plnému režimu
Foto: Peter Bestvina / Zdroj: Dnes24.sk

Od pondelka 15. júna 2020 budú verejnosti sprístupnené všetky pracoviská mestského úradu na Trhovej 3 v bežných úradných hodinách. Informoala nás o tom hovorkyňa mesta Trnava Veronika Majtánová.

„Klienti budú môcť vybaviť svoje požiadavky aj osobne na jednotlivých odboroch bez potreby ohlasovať sa vopred,“ povedala.

V súlade s aktuálnymi usmerneniami zodpovedných orgánov budú meranie telesnej teploty i dezinfekcia rúk pri vstupe dobrovoľné, vo vnútri úradu však bude naďalej potrebné mať nasadené ochranné rúško.

„Po troch mesiacoch sa vraciame do normálneho režimu. Obdobie koronavírusu bolo náročné, ale okamžite sme zaviedli preventívne opatrenia na ochranu verejnosti i našich zamestnancov. Aj v neštandardných podmienkach sme sa snažili udržať mestský úrad v chode v maximálnej možnej miere a hľadali sme spôsoby, ako počas obmedzení vybavovať potrebnú agendu pre občanov. Ďakujeme obyvateľom nášho mesta za pochopenie a zhovievavosť,“ povedala prednostka MsÚ Katarína Koncošová. Pre verejnosť je otvorená aj budova radnice na Hlavnej 1.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM