Kultúra

Nestihli ste vybehnúť na PLES? Februárový PREHĽAD tancovačiek v Trnavskom kraji!

Ani počas februára nebude núdza o obľúbené plesové zábavy. Kde a kedy sa môžete ísť vytancovať v Trnavskom kraji?

Ilustračný obrázok k článku Nestihli ste vybehnúť na PLES? Februárový PREHĽAD tancovačiek v Trnavskom kraji!
Zdroj: pexels.com/Andrea Piacquadio / CC0 1.0

Reprezentačný ples Gymnázia

3. februára o 19.00 hodine v Dome kultúry Skalica

Rodičovská rada pri Gymnáziu F. V. Sasinka v Skalici pozýva na 31. Reprezentačný ples Gymnázia. Vo veľkej sále sa o zábavu postará LEGO, Take it easy a v malej sále DJ Mrazík. Pripravená bude aj vinotéka Just a Melody. Cena vstupenky je 25 eur.

Ples susedov a priateľov

3. februára o 19.00 hodine vo Vieche Jašter Hlohovec

V Hlohovci zabaví aj 8. ples susedov, priateľov a známych Ulice kpt. Nálepku. Cena vstupenky je 40 eur na osobu a v cene je 2× večera, káva, fľaša vína na pár a bohatá tombola.

Charitatívny ples Komunity DS

4. februára v Luni Jedálni v Dunajskej Strede

Charitatívny ples bude mať podľa organizátorov veľkú myšlienku: „Podujatie bude venované úsiliu rodičov Tomáška Čipku z Dolného Baru, ktorí zápasia o zdravie svojho synčeka so zákernými ochoreniami, ako aj nedostatkom vlastných finančných prostriedkov na transplantáciu kmeňových buniek.“ Chýbať nebude bohatá tombola (1 euro), spevácke duo Zsuzsa Dóka a Böszi Szabó László, flautisti Mille fiori, Klub acrobatického Rock&Roll-u a Detský folklórny súbor Krpčiarik. Do skorého rána bude hrať DJ Tomi Biró. Vstupenky stoja 45 eur. Tešiť sa môžete aj na nápoje a bohaté občerstvenie.

Reprezentačný ples ZO OZ KOVO pri Schaeffler Skalica

4. februára o 19.00 Dome kultúry Skalica

ZO OZ KOVO pri Schaeffler Skalica pripravuje 19. ročník reprezentačného plesu. Za vstupenku zaplatíme 40 eur. V cene je bohatá tombola a raut počas celého večera v podobe švédskych stolov. Vo veľkej sále zahrá hudobná skupina GRAFIC, v malej cimbalová muzika STUPAVA.

3. futbalový ples Hlohovca

4. februára o 19.00 hodine, Hotel Jeleň Hlohovec

Futbalový klub FC Slovan Hlohovec pozýva na tretí ročník svojho plesu. O zábavu sa postará DJ Juraj Dvoran. V cene vstupenky (40 eur na osobu) je prípitok, polievka, hlavná večera, pol fľaše vína na osobu, po litra citronády, druhá večera a káva: „Z každej predanej vstupenky bude venovaných 5 eur na podporu mládežníckeho a detského futbalu.“

Prečítajte si tiež

Benefičný športový ples

11. februára o 18.00 v Kursalóne Piešťany

Výťažok z plesu poputuje pre šesťročnú Dominiku z Piešťan. Chýbať nebude fotokútik, FS Žito, Queen show, DJ PT Sound a tombola. Cena vstupenky je 50 eur a zarátaný je v nej úvodný prípitok, večera podľa vlastného výberu (polievka + hlavné jedlo), koláče a pagáče, večerné bufety, fľaša vína / pár podľa výberu (biele, červené, ružové) + voda v džbánoch na stoloch.

Ples Častovčanov na hrade Červený Kameň

11. februára o 19.00 hodine v hradnej jazdiarni na Červenom Kameni

Prekrásny Červený Kameň ožije plesom Častovčanov. „Okrem výborného jedla bude súčasťou plesu aj živá hudba, fotokútik a bohatá tombola,“ lákajú organizátori. Cena vstupenky je 40 eur na osobu. V cene zahrnutý prípitok, večera vo forme bufetových stolov, sladké aj slané pečivo.

Vinársky ples priateľov vína

17. februára o 19.00 hodine vo Vieche Jašter v Hlohovci

Vinársky ples priateľov vína napíše 9. ročník. Tento rok by mal byť pod patronátom primátora mesta Hlohovec. „Do tanca hrá DJ Kováčik v sprievode ľudovej hudby Heskovci z Verešváru. Samozrejme super gastro a k tomu voľná degustácia vín do 1. hod. rána,“ lákajú organizátori. Tešiť sa môžeme aj na bonus v programe a tombolu. Cena vstupenky je 50 eur.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM