Júlia Vargová Kultúra

Nová pieseň od Bystríka: Kráska z klipu vás povodí najkrajšími zákutiami Trnavy

Trnavčan so zvučným hlasom vydal videoklip k autorskej skladbe Po tvojom boku. Pozitívna pesnička s príjemným videoklipom iste dobre naladí aj vás.

Ilustračný obrázok k článku Nová pieseň od Bystríka: Kráska z klipu vás povodí najkrajšími zákutiami Trnavy
Zdroj: YouTube.com

Bystrík nesklamal. Pieseň Po tvojom boku je príjemnou novinkou, ktorú skvele dopĺňa videoklip aj z trnavských ulíc. Speváka, ktorého však v klipe vidíme pomenej, sprevádza tými najkrajšími zákutiami Malého Ríma Sára Magdaléna Petrášková.

Kráska vás prostredníctvom videoklipu zavedie trnavskými uličkami na bábovku i zmrzlinu, k záhonu na námestí, k hradbám, na mestskú vežu, do Univerzitného parčíka, k Bazilike svätého Mikuláša aj do lesíka mimo mesta.

„Priatelia je to tu. Tešíme sa, že vám môžeme predstaviť videoklip k piesni “Po tvojom boku”. Ďakujeme, že vás máme po svojom boku lebo bez vás by sme neboli,“ uvidela nové video Bystrík Banda na facebooku.

Tento vydarený počin sympatického Trnavčana a jeho bandy vznikol v Studio 7 Recording a B3K studio. Singel vokálmi dokonale doplnil spevák Robo Papp. Skladba Po tvojom boku vychádza po tom, čo Bystrík vydal album na ľudovú nôtu Na Kráľovej holi.

Z piesne doslova srší pozitívna energia, ktorú sa spevák svojou tvorbou snaží šíriť.

Pieseň je akýmsi pokračovaním vydarenej trilógie. Nadväzuje na Nech to trvá z roku 2016 a Prajem si z roku 2017. Vypočujte si najnovší hudobný počin Bystríka a jeho kapely a nechajte sa uniesť na tie najkrajšie miesta Trnavy.

Foto: ilustračné

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM