Dôležitý prehľad pre každého poriadneho fanúšika futbalu v regióne: KOMPLETNÝ ROZPIS jarnej časti v kocke!
Nová sezóna začína 8. marca vystúpením FC Slovanu Hlohovec v V. lige západ ZsFZ. Pozrite si aj prehľad ostatných zápasov III. ligy ZsFZ a Meva Sport ligy ObFZ, ktoré sa odohrajú počas jarnej časti sezóny v našom regióne.
5. liga Západ ZsFZ
16. kolo – nedeľa, 8.marec 2015 14:30
Krakovany – Veľké Kostoľany
Hlohovec – Sl. Šaštín – Stráže
Moravský Svätý Ján – Trebatice
Mokrý Háj – Oreské
Malženice – Križov. nad Dudváhom
Horné Orešany – Sp. Šaštín – Stráže
Borský Mikuláš – Zvončín
17. kolo – nedeľa, 15.marec 2015 14:30
Zvončín – Horné Orešany
Sp. Šaštín – Stráže – Malženice
Križov. nad Dudváhom – Mokrý Háj
Oreské – Moravský Svätý Ján
Trebatice – Sl. Šaštín – Stráže
Hlohovec – Krakovany
Veľké Kostoľany – Gbely
18. kolo – nedeľa, 22.marec 2015 15:00
Gbely – Hlohovec
Krakovany – Trebatice
Sl. Šaštín – Stráže – Oreské
Moravský Svätý Ján – Križov. nad Dudváhom
Mokrý Háj – Sp. Šaštín – Stráže
Zvončín – Malženice
Horné Orešany – Borský Mikuláš
19. kolo – nedeľa, 29.marec 2015 15:00
Borský Mikuláš – Malženice
Zvončín – Mokrý Háj
Sp. Šaštín – Stráže – Moravský Svätý Ján
Križov. nad Dudváhom – Sl. Šaštín – Stráže
Oreské – Krakovany
Trebatice – Gbely
Hlohovec – Veľké Kostoľany
20. kolo – nedeľa, 5.apríl 2015 15:30
Veľké Kostoľany – Trebatice
Gbely – Oreské
Krakovany – Križov. nad Dudváhom
Sl. Šaštín – Stráže – Sp. Šaštín – Stráže
Moravský Svätý Ján – Zvončín
Mokrý Háj – Borský Mikuláš
Malženice – Horné Orešany
21. kolo – nedeľa, 12.apríl 2015 15:30
Horné Orešany – Mokrý Háj
Borský Mikuláš – Moravský Svätý Ján
Zvončín – Sl. Šaštín – Stráže
Sp. Šaštín – Stráže – Krakovany
Križov. nad Dudváhom – Gbely
Oreské – Veľké Kostoľany
Trebatice – Hlohovec
22. kolo – nedeľa, 19.apríl 2015 16:00
Hlohovec – Oreské
Veľké Kostoľany – Križov. nad Dudváhom
Gbely – Sp. Šaštín – Stráže
Krakovany – Zvončín
Sl. Šaštín – Stráže – Borský Mikuláš
Moravský Svätý Ján – Horné Orešany Mokrý Háj – Malženice
23. kolo – nedeľa, 26.apríl 2015 16:00
Malženice – Moravský Svätý Ján
Horné Orešany – Sl. Šaštín – Stráže
Borský Mikuláš – Krakovany
Zvončín – Gbely
Sp. Šaštín – Stráže – Veľké Kostoľany
Križov. nad Dudváhom – Hlohovec
Oreské – Trebatice
24. kolo – nedeľa, 3.máj 2015 16:00
Trebatice – Križov. nad Dudváhom
Hlohovec – Sp. Šaštín – Stráže
Veľké Kostoľany – Zvončín
Gbely – Borský Mikuláš
Krakovany – Horné Orešany
Sl. Šaštín – Stráže – Malženice
Moravský Svätý Ján – Mokrý Háj
25. kolo – nedeľa, 10.máj 2015 16:30
Mokrý Háj – Sl. Šaštín – Stráže
Malženice – Krakovany
Horné Orešany – Gbely
Borský Mikuláš – Veľké Kostoľany
Zvončín – Hlohovec
Sp. Šaštín – Stráže – Trebatice
Križov. nad Dudváhom – Oreské
26. kolo – nedeľa, 17.máj 2015 17:00
Oreské – Sp. Šaštín – Stráže
Trebatice – Zvončín
Hlohovec – Borský Mikuláš
Veľké Kostoľany – Horné Orešany
Gbely – Malženice
Krakovany – Mokrý Háj
Sl. Šaštín – Stráže – Moravský Svätý Ján
27. kolo – nedeľa, 24.máj 2015 17:00
Moravský Svätý Ján – Krakovany
Mokrý Háj – Gbely
Malženice – Veľké Kostoľany
Horné Orešany – Hlohovec
Borský Mikuláš – Trebatice
Zvončín – Oreské
Sp. Šaštín – Stráže – Križov. nad Dudváhom
28. kolo – nedeľa, 31.máj 2015 17:00
Križov. nad Dudváhom – Zvončín
Oreské – Borský Mikuláš
Trebatice – Horné Orešany
Hlohovec – Malženice
Veľké Kostoľany – Mokrý Háj
Gbely – Moravský Svätý Ján
Krakovany – Sl. Šaštín – Stráže
29. kolo – nedeľa, 7.jún 2015 17:00
Sl. Šaštín – Stráže – Gbely
Moravský Svätý Ján – Veľké Kostoľany
Mokrý Háj – Hlohovec
Malženice – Trebatice
Horné Orešany – Oreské
Borský Mikuláš – Križov. nad Dudváhom
Zvončín – Sp. Šaštín – Stráže
30. kolo – nedeľa, 14.jún 2015 17:00
Sp. Šaštín – Stráže – Borský Mikuláš
Križov. nad Dudváhom – Horné Orešany
Oreské – Malženice
Trebatice – Mokrý Háj
Hlohovec – Moravský Svätý Ján
Veľké Kostoľany – Sl. Šaštín – Stráže
Gbely – Krakovany
III. liga Západ ZsFZ
18. kolo – nedeľa, 8.marec 2015 14:30
Neded – Nové Zámky
Borčice – Levice
Gabčíkovo – Veľký Meder
Piešťany – Púchov
Crystal – Vrbové
Palárikovo – Komárno
Nemšová – Topoľčany
Dunajská Streda B – Trnava C
Veľké Ludince – Vráble
19. kolo – nedeľa, 15.marec 2015 14:30
Gabčíkovo – Piešťany
Veľký Meder – Borčice
Levice – Neded
Nové Zámky – Veľké Ludince
Vráble – Dunajská Streda B
Trnava C – Nemšová
Topoľčany – Palárikovo
Komárno – Crystal
Vrbové – Púchov
20. kolo – nedeľa, 22.marec 2015 15:00
Piešťany – Vrbové
Púchov – Komárno
Crystal – Topoľčany
Palárikovo – Trnava C
Nemšová – Vráble
Dunajská Streda B – Nové Zámky
Veľké Ludince – Levice
Neded – Veľký Meder
Borčice – Gabčíkovo
21. kolo – nedeľa, 29.marec 2015 15:00
Borčice – Piešťany
Gabčíkovo – Neded
Veľký Meder – Veľké Ludince
Levice – Dunajská Streda B
Nové Zámky – Nemšová
Vráble – Palárikovo
Trnava C – Crystal
Topoľčany – Púchov
Komárno – Vrbové
22. kolo – nedeľa, 5.apríl 2015 15:30
Piešťany – Komárno
Vrbové – Topoľčany
Púchov – Trnava C
Crystal – Vráble
Palárikovo – Nové Zámky
Nemšová – Levice
Dunajská Streda B – Veľký Meder
Veľké Ludince – Gabčíkovo
Neded – Borčice
23. kolo – nedeľa, 12.apríl 2015 15:30
Neded – Piešťany
Borčice – Veľké Ludince
Gabčíkovo – Dunajská Streda B
Veľký Meder – Nemšová
Levice – Palárikovo
Nové Zámky – Crystal
Vráble – Púchov
Trnava C – Vrbové
Topoľčany – Komárno
24. kolo – nedeľa, 19.apríl 2015 16:00
Piešťany – Topoľčany
Komárno – Trnava C
Vrbové – Vráble
Púchov – Nové Zámky
Crystal – Levice
Palárikovo – Veľký Meder
Nemšová – Gabčíkovo
Dunajská Streda B – Borčice
Veľké Ludince – Neded
25. kolo – nedeľa, 26.apríl 2015 16:00
Veľké Ludince – Piešťany
Neded – Dunajská Streda B
Borčice – Nemšová
Gabčíkovo – Palárikovo
Veľký Meder – Crystal
Levice – Púchov
Nové Zámky – Vrbové
Vráble – Komárno
Trnava C – Topoľčany
26. kolo – nedeľa, 3.máj 2015 16:30
Piešťany – Trnava C
Topoľčany – Vráble
Komárno – Nové Zámky
Vrbové – Levice
Púchov – Veľký Meder
Crystal – Gabčíkovo
Palárikovo – Borčice
Nemšová – Neded
Dunajská Streda B – Veľké Ludince
27. kolo – nedeľa, 10.máj 2015 16:30
Dunajská Streda B – Piešťany
Veľké Ludince – Nemšová
Neded – Palárikovo
Borčice – Crystal
Gabčíkovo – Púchov
Veľký Meder – Vrbové
Levice – Komárno
Nové Zámky – Topoľčany
Vráble – Trnava C
28. kolo – nedeľa, 17.máj 2015 17:00
Piešťany – Vráble
Trnava C – Nové Zámky
Topoľčany – Levice
Komárno – Veľký Meder
Vrbové – Gabčíkovo
Púchov – Borčice
Crystal – Neded
Palárikovo – Veľké Ludince
Nemšová – Dunajská Streda B
29. kolo – nedeľa, 24.máj 2015 17:00
Nemšová – Piešťany
Dunajská Streda B – Palárikovo
Veľké Ludince – Crystal
Neded – Púchov
Borčice – Vrbové
Gabčíkovo – Komárno
Veľký Meder – Topoľčany
Levice – Trnava C
Nové Zámky – Vráble
30. kolo – nedeľa, 31.máj 2015 17:00
Piešťany – Nové Zámky
Vráble – Levice
Trnava C – Veľký Meder
Topoľčany – Gabčíkovo
Komárno – Borčice
Vrbové – Neded
Púchov – Veľké Ludince
Crystal – Dunajská Streda B
Palárikovo – Nemšová
31. kolo – nedeľa, 7.jún 2015 17:00
Palárikovo – Piešťany
Nemšová – Crystal
Dunajská Streda B – Púchov
Veľké Ludince – Vrbové
Neded – Komárno
Borčice – Topoľčany
Gabčíkovo – Trnava C
Veľký Meder – Vráble
Levice – Nové Zámky
32. kolo – nedeľa, 14.jún 2015 17:00
Piešťany – Levice
Nové Zámky – Veľký Meder
Vráble – Gabčíkovo
Trnava C – Borčice
Topoľčany – Neded
Komárno – Veľké Ludince
Vrbové – Dunajská Streda B
Púchov – Nemšová
Crystal – Palárikovo
Meva SPORT OM ObFZ
16. kolo 08.03.2015 15:00
FK Šulekovo – TJ Družstevník Horná Krupá (07.03.2015 15:00)
TJ Družstevník Brestovany – ŠK Repasu Poľno Farma Jalšové
ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou – ŠK Slávia Zeleneč
TJ Slovan Červeník – OŠK Dolná Krupá
OŠK Zavar – MTK Leopoldov
ŠK Cífer – Futbalový oddiel – OFK Majcichov
TJ Družstevník Siladice – ŠK Dvorníky
OFK – Drahovce – TJ Slovan Veľké Orvište
17. kolo 15.03.2015 15:00
OFK – Drahovce – TJ Družstevník Brestovany
TJ Slovan Veľké Orvište – TJ Družstevník Siladice
ŠK Dvorníky – ŠK Cífer – Futbalový oddiel
OFK Majcichov – FK Šulekovo
TJ Družstevník Horná Krupá – OŠK Zavar
MTK Leopoldov – TJ Slovan Červeník
OŠK Dolná Krupá – ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou
ŠK Slávia Zeleneč – ŠK Repasu Poľno Farma Jalšové
18. kolo 22.03.2015 15:00
FK ŠulekovoFK Šulekovo – ŠK Dvorníky
TJ Družstevník Brestovany – ŠK Slávia Zeleneč
ŠK Repasu Poľno Farma Jalšové – OŠK Dolná Krupá
ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou – MTK Leopoldov
TJ Slovan Červeník – TJ Družstevník Horná Krupá
OŠK Zavar – OFK Majcichov
ŠK Cífer – Futbalový oddiel – TJ Slovan Veľké Orvište
TJ Družstevník Siladice – OFK – Drahovce
19. kolo 29.03.2015 15:00
TJ Družstevník Siladice – TJ Družstevník Brestovany
OFK – Drahovce – ŠK Cífer – Futbalový oddiel
TJ Slovan Veľké Orvište – : – FK Šulekovo
ŠK Dvorníky – OŠK Zavar
OFK Majcichov – TJ Slovan Červeník
TJ Družstevník Horná Krupá – ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou
MTK Leopoldov – ŠK Repasu Poľno Farma Jalšové
OŠK Dolná Krupá – ŠK Slávia Zeleneč
20. kolo kolo 05.04.2015 15:30
Družstevník Brestovany – OŠK D. Krupá
ŠK Slavia Zeleneč – MTK Leopoldov
ŠK Repasu Poľno Farma Jalšové – TJ Družstevník Horná Krupá
ŠK Rapid Hrnčiarovce – OFK Majcichov
Slovan Červeník – ŠK Dvorníky
OŠK Zavar Slovan – Veľké Orvište
FK Šulekovo – OFK Drahovce
ŠK Cífer – Družstevník Siladice
21. kolo 12.04. 2015 15:30
ŠK Cífer Družstevník – Brestovany
Družstevník Siladice – FK Šulekovo
OFK Drahovce – OŠK Zavar
Slovan Veľké – Orvište Slovan Červeník
ŠK Dvorníky – ŠK Rapid Hrnčiarovce
OFK Majcichov – ŠK Repasu Poľno Farma Jalšové
TJ Družstevník Horná Krupá – ŠK Slavia Zeleneč
MTK Leopoldov – OŠK D. Krupá
22. kolo 19.04.2015 16:00
Družstevník Brestovany – MTK Leopoldov
OŠK D. Krupá TJ Družstevník – Horná Krupá
ŠK Slavia Zeleneč – OFK Majcichov
ŠK Repasu Poľno Farma Jalšové – ŠK Dvorníky
ŠK Rapid Hrnčiarovce – Slovan Veľké Orvište
Slovan Červeník – OFK Drahovce
OŠK Zavar Družstevník – Siladice
FK Šulekovo – ŠK Cífer
23. kolo 25.04.2015 16:00
FK Šulekovo – Družstevník Brestovany
ŠK Cífer OŠK – Zavar
Družstevník Siladice – Slovan Červeník
OFK Drahovce ŠK – Rapid Hrnčiarovce
Slovan Veľké Orvište – ŠK Repasu Poľno Farma Jalšové
ŠK Dvorníky – ŠK Slavia Zeleneč
OFK Majcichov – OŠK D. Krupá
TJ Družstevník Horná Krupá – MTK Leopoldov
24. kolo 03.05.2015 16:30
Družstevník Brestovany – TJ Družstevník Horná Krupá
MTK Leopoldov – OFK Majcichov
OŠK D. Krupá – ŠK Dvorníky
ŠK Slavia Zeleneč – Slovan Veľké Orvište
ŠK Repasu Poľno Farma Jalšové – OFK Drahovce
ŠK Rapid Hrnčiarovce – Družstevník Siladice
Slovan Červeník – ŠK Cífer
OŠK Zavar – FK Šulekovo
25. kolo 10.05.2015 16:30
OŠK Zavar – Družstevník Brestovany
FK Šulekovo – Slovan Červeník
ŠK Cífer – ŠK Rapid Hrnčiarovce
Družstevník Siladice – ŠK Repasu Poľno Farma Jalšové
OFK Drahovce – ŠK Slavia Zeleneč
Slovan Veľké Orvište – OŠK D. Krupá
ŠK Dvorníky – MTK Leopoldov
OFK Majcichov – TJ Družstevník Horná Krupá
26. kolo 17.05.2015 17:00
Družstevník Brestovany – OFK Majcichov
TJ Družstevník Horná Krupá – ŠK Dvorníky
MTK Leopoldov – Slovan Veľké Orvište
OŠK D. Krupá – OFK Drahovce
ŠK Slavia Zeleneč – Družstevník Siladice
ŠK Repasu Poľno Farma Jalšové – ŠK Cífer
ŠK Rapid Hrnčiarovce – FK Šulekovo
Slovan Červeník – OŠK Zavar
27. kolo 24.05.2015 17:00
Slovan Červeník – Družstevník Brestovany
OŠK Zavar – ŠK Rapid Hrnčiarovce
FK Šulekovo – ŠK Repasu Poľno Farma Jalšové
ŠK Cífer – ŠK Slavia Zeleneč
Družstevník Siladice – OŠK D. Krupá
OFK Drahovce – MTK Leopoldov
Slovan Veľké Orvište – TJ Družstevník Horná Krupá
ŠK Dvorníky – OFK Majcichov
28. kolo 30.05.2015 17:00
Družstevník Brestovany – ŠK Dvorníky
OFK Majcichov – Slovan Veľké Orvište
TJ Družstevník Horná Krupá – OFK Drahovce
MTK Leopoldov – Družstevník Siladice
OŠK D. Krupá – ŠK Cífer
ŠK Slavia Zeleneč – FK Šulekovo
ŠK Repasu Poľno Farma Jalšové – OŠK Zavar
ŠK Rapid Hrnčiarovce – Slovan Červeník
29. kolo 07.06. 2015 17:00
ŠK Rapid Hrnčiarovce – Družstevník Brestovany
Slovan Červeník – ŠK Repasu Poľno Farma Jalšové
OŠK Zavar – ŠK Slavia Zeleneč
FK Šulekovo – OŠK D. Krupá
ŠK Cífer – MTK Leopoldov
Družstevník Siladice – TJ Družstevník Horná Krupá
OFK Drahovce – OFK Majcichov
Slovan Veľké Orvište – ŠK Dvorníky
30. kolo 14.6.2015 17:00
Družstevník Brestovany – Slovan Veľké Orvište
ŠK Dvorníky – OFK Drahovce
OFK Majcichov – Družstevník Siladice
TJ Družstevník Horná Krupá – ŠK Cífer
MTK Leopoldov – FK Šulekovo
OŠK D. Krupá – OŠK Zavar
ŠK Slavia Zeleneč – Slovan Červeník
ŠK Repasu Poľno Farma Jalšové – ŠK Rapid Hrnčiarovce