Tlačové správy

Ide sa do finále: Súťaž Ahoj, krásne Slovensko čoskoro spozná víťazov +HLASUJTE

V súťaži Ahoj, krásne Slovensko sa už o pár dní dozvieme, ktoré 4 miesta si vybojovali opravu či vynovenie. Stále sú však niektoré priebežné výsledky veľmi tesné a je len na vás, aby ste vybrali tie, ktorých projekty vás oslovili.

Ilustračný obrázok k článku Ide sa do finále: Súťaž Ahoj, krásne Slovensko čoskoro spozná víťazov +HLASUJTE
Zdroj: Ahoj krásne Slovensko

Favoriti z radu veľkých a menších miest sú už pravdepodobne jasní, no ako sa stáva, aj tu sa môže v závere objaviť veľké prekvapenie. Dvadsiatka miest sa posledné 2 mesiace uchádzala o vaše sympatie, aby sa dočkali vytúženej obnovy. U každého zapojeného projektu platí, že ich návrhy sú inšpiratívne a každému miestu by priniesli nový punc.

Ešte ste nehlasovali? Pozrite na zoznam miest na Slovensku, ktoré sa v súťaži Ahoj, krásne Slovensko uchádzajú o vašu podporu. Zrekonštruované môžu byť 4 miesta (2 z kategórie menších, 2 z väčších miest), ktoré získajú najväčší počet hlasov. Každý z nich získa grant vo výške 3 000 eur.

Pripojte k hlasu aj obrázok dokladu o nákupe akéhokoľvek produktu značky Cif a po kontrole sa vám pripočíta +1 hlas za daný projekt.

A ako čerešničku na torte môžete aj vy, hlasujúci, získať jeden z 12 balíčkov užitočných Cif produktov v hodnote 30 eur. Stačí teda odovzdať hlas vami vybranému objektu a ste v hre o jeden z balíkov. Súťaž trvá už len pár dní – do 31.5.2021.

Projekt Ahoj, krásne Slovensko zastrešuje značka Cif, čistiace prostriedky pre domácnosť. Vďaka nemu sa po minulé roky obnovilo už niekoľko miest.

Vo videu nižšie si môžete pozrieť premenu Artézskej studne v Lučenci ako jedného z víťazov minulého ročníka súťaže.
Vo fotogalérii nájdete aj jednotlivé súťažné projekty.

Zdroj: Ahoj krásne Slovensko
Projekty, za ktoré môžete hlasovať
18
Galéria
Zdroj: Ahoj krásne Slovensko

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Ahoj krásne Slovensko
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM