Aktualizované Erik Bojničan Krimi

Krušné ráno v Hlohovci: Polícia u nového primátora!

Na základe informácií zverejnených na internete sme sa dozvedeli, že polícia dnes navštívila nového primátora. O vyjadrenie sme požiadali Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Trnave.

Ilustračný obrázok k článku Krušné ráno v Hlohovci: Polícia u nového primátora!
Zdroj: TASR

Na internete sa Miroslav Kollár, nový primátor mesta Hlohovec vyjadril, že trvalo len 24 dní, kým ho prvýkrát navštívila kriminálka. Žiadali sme o vyjadrenie Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Trnave.

„Môžeme potvrdiť, že pracovníci polície sa zúčastnili pracovného stretnutia s p. primátorom. Predmetom stretnutia boli informácie, ktoré v tejto chvíli polícia vyhodnocuje a vyjadríme sa k nim neskôr“, prezradila nám hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Na stanovisko sme sa pýtali aj primátora mesta Hlohovec. „Momentálne ešte prebiehajú úkony, sú plánované ďalšie stretnutia. V priebehu budúceho týždňa bude asi už možné informovať podrobnejšie“, vyjadril sa Miroslav Kollár.

Bližšie informácie sa pokúsime priniesť v čo najkratšom čase.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM