Rôzne

Pohľad, z ktorého sa vám zatočí hlava! Mladík vyliezol na KOMÍN trnavského cukrovaru, VIDEO

Mladý vyznávač adrenalínových dobrodružstiev svoj riskantný výstup zdokumentoval. Postavil sa až na samotný vrchol ikonickej stavby.

Ilustračný obrázok k článku Pohľad, z ktorého sa vám zatočí hlava! Mladík vyliezol na KOMÍN trnavského cukrovaru, VIDEO
Zdroj: YouTube.com/Penco25™

Mladík, ktorého ľudia poznajú pod prezývkou Penco, má poriadne nebezpečnú záľubu. Vyhľadáva opustené budovy a poriadne výšky. A nie je sám.

Patrí do skupiny mladých mužov, ktorá si hovorí SK Adventures. Skupina o sebe tvrdí, že sú profesionáli a všetky kúsky majú vopred premyslené.

Toto nikdy nerobte!

Svoje videá zverejňujú na platforme YouTube. Fanúšikov však dôrazne upozorňujú, aby v žiadnom prípade nič zo zverejnených záberov nenapodobňovali.

Prečítajte si tiež

Trnavské dobrodružstvo

Nedávno sa im podarilo vyliezť na žeriav jediného slovenského mrakodrapu v Bratislave, ktorý bude mať po dokončení až 168 metrov. Žeriav, na ktorý liezli, bol vo výške 192 metrov. Vyliezol aj na nitriansky vysielač Zobor, ktorý stojí na vrchu Pyramída v nadmorskej výške 554 metrov. Vysielač má výšku 64 metrov.

Aktuálne zverejnil video z rizikového výstupu na 112 metrov vysoký komín trnavského Cukrovaru.

videu z Trnavy, ktoré malo vzniknúť ešte v priebehu vlaňajšieho leta, napísal: „Neopakujte veci. ktoré vidíte na videu. Môžu viesť k fatálnym následkom, ja som profesionál. Nie je to môj prvý výstup, mám ich stovky za sebou.“

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM