Krimi

Policajti zatrhli rodinný biznis: Drogy mala predávať aj stará mama

Kuriózny prípad odhalila polícia v Trnavskom kraji. Do rodinného biznisu mala byť zapletená aj stará mama maloletého chlapca.

Ilustračný obrázok k článku Policajti zatrhli rodinný biznis: Drogy mala predávať aj stará mama
2
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Trnavský kraj

Policajti zadržali troch dílerov, ktorí predávali drogy vo Veľkom Mederi v okrese Dunajská Streda. Išlo o 40-ročného muža, jeho 17-ročného syna a 58-ročnú starú matku mladistvého. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa v Trnave Zlatica Antalová.

„Kriminalisti disponovali informáciami, že tieto osoby mali najmenej od leta prechovávať drogy v bytoch a ďalej ich predávať viacerým osobám. Na základe toho vykonala polícia v uplynulom týždni domové prehliadky v dvoch bytoch a zaistili materiál, ktorý experti predbežne označili za pervitín,“ uviedla hovorkyňa.

Všetkých troch rodinne spriaznených vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

„Momentálne sa nachádzajú v cele policajného zaistenia, kde počkajú na rozhodnutie súdu o ich väzobnom stíhaní. Za predaj a distribúciu drog hrozí obvineným v zmysle zákona trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov. Mladistvému sa zníži trest na polovicu,“ dodala Antalová.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

PREDÁVALI DROGY VO VEĽKOM MEDERI RODINNÝ BIZNIS IM POLICAJTI ZATRHLI Policajti zadržali 3 dílerov, ktorí predávali...

Posted by Polícia SR - Trnavský kraj on Monday, November 16, 2020
Policajti zatrhli rodinný biznis: Drogy mala predávať aj stará mama
2
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Trnavský kraj
Zdroj: TASR

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie