Pomôžte pri pátraní a hľadaní! Z domu ušla len 15-ročná dievčina. Videli ste ju?
Ako uvádza polícia na sociálnej sieti, po dievčine je vyhlásené celoštátne pátranie. Ide o Lilianu Mihálekovú, ktorá je nezvestná od včera polnoci 2. decembra.
Utiekla z domu! Po odchode otca z trnavského bytu využila situáciu a utiekla na neznáme miesto. Píšu policajti na Facebooku.
Čo bolo ďalej?
„Otec obvolal všetky jej kamarátky a kontakty, a keď nepochodil, dcérinu nezvestnosť ohlásil na polícii. Viac ako 30 hodín sa otcovi neozvala, telefón nechala doma, no aj napriek tomu mala byť aktívna na sociálnych sieťach. Nie je preto vylúčené, že sa mladé dievča u niekoho skrýva,“ informuje ďalej polícia
Opis dievčiny
Liliana je vysoká 165 cm, strednej postavy. Má svetlohnedé, rovné vlasy dlhé, takmer po pás a hnedé oči. V poslednej dobe si výraznejšie maľuje obočie na čierno a môže mať výraznejší make-up. Na sebe mala v čase odchodu oblečené pravdepodobne čierne tričko, čierne rifle, čiernu bunda (bombera). V poslednom období chodieva takmer výlučne v tmavom oblečení. Pri sebe by mala mať osobné doklady a peniaze.
„Polícia pracuje s informáciou, že tínedžerka sa môže pohybovať v Trnave, ale aj v iných mestách na Slovensku,“ dodávajú muži zákona.
Polícia apeluje
"Ak ste ju videli, alebo poznáte miesto jej súčasného pobytu, všetky informácie nám môžete nahlásiť na bezplatné číslo 158 alebo napísať do súkromnej správy Facebooku SR – Trnavský kraj.
Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.
STÚPAJÚCE čísla! V okrese Trnava sa počet nakazených blíži k trojcifernej hranici
Aký SILVESTER plánuje mesto Trnava? Ohňostroj to nebude, ale chystá sa PREKVAPENIE!
15 ROČNÁ LILIANA UTIEKLA Z DOMU MOBIL NECHALA DOMA ALE BOLA ONLINE Polícia vyhlásila po dievčine celoštátne pátrania....
Posted by Polícia SR - Trnavský kraj on Thursday, December 3, 2020