BTW Správy

PSA sa vracia do normálu, rozbieha tretiu výrobnú zmenu

Po bezproblémovom rozšírení na dve zmeny je fabrika Groupe PSA Slovakia pripravená aj na tretiu pracovnú zmenu.

Ilustračný obrázok k článku PSA sa vracia do normálu, rozbieha tretiu výrobnú zmenu
Zdroj: TASR

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia rozbieha od pondelka 25. mája výrobu na všetkých výrobných prevádzkach v režime troch pracovných zmien. Výroba sa vracia do normálu pri dodržaní prísnych hygienických opatrení. Informoval o tom hovorca automobilky Peter Švec.

„Rozbeh výroby sme počas uplynulého týždňa úspešne zvládli aj v režime dvoch pracovných zmien. Po bezproblémovom rozšírení na dve zmeny pribudne aj tretia pracovná zmena. O vývoji pre ďalšie obdobie budeme informovať opäť vo štvrtok 28. mája,“ doplnil hovorca.

Pôvodný režim

Jedinou výnimkou podľa Šveca je, že na prevádzke lisovňa nebude nočná zmena z piatka na sobotu. Víkendová zmena budúci týždeň nepracuje.

„Vraciame sa pritom do pôvodného režimu: ranná zmena začína o 6:00, končí o 14:00; popoludňajšia začne o 14:00, končí o 22:00 a nočná nasleduje od 22:00 do 6:00,“ upresnil hovorca automobilky.

Hygienické opatrenia

Automobilka k už zavedeným pravidlám dezinfekcie pracovných postov pridáva pred začiatkom každej zmeny aj 15 min. na dezinfekciu šatní. Šatne preto musia preto byť štvrťhodinu pred začiatkom každej zmeny vždy voľné pre vykonanie dezinfekcie. Vedenie z tohto dôvodu odporúča zamestnancom prísť do práce priamo v pracovnom odeve bez nutnosti použiť šatňu.

Zdroj: Dnes24.sk

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie