han Futbal

Trnava má pred DERBY so Slovanom novú pesničku: To my sme Spartak, nikdy ho nezradzíme!

Zápas jesene! Tak sa označuje futbalové derby medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava, ktoré je na programe v nedeľu (17.10.). Domáci Trnavčania vyrukovali s novým songom.

Video: Vladimír Yurkovic / Zdroj: Youtube.com/ROVNAKO ROZDIELNI

Duel najlepších tímov slovenskej ligy bude ostrosledovaný. Veď obidve mužstvá sú na čele Fortuna ligy a majú zhodne po 23 bodov. Ako uvádza domovská stránka Spartaka, divákov už burcuje nová pesnička.

Rivalita medzi týmito dvomi klubmi má dlhú históriu a je tiež známe, že fanúšikovia Slovana a Spartaka sa „nemajú“ v láske. Keď si odmyslíme chuligánske praktiky, s ktorými sú občas oba tábory tiež dobre známe, ide o sviatok futbalu na Slovensku.

Za náš tím

Tak sa volá úplne nová pesnička, ktorá sa dostala k verejnosti len pár dní pred derby. „O text a nahrávku skladby sa postaral trnavský interpret Idol Different, pričom mu na refréne hosťuje spevák David Jakubkovič,“ píše portál fcspartaktrnava.sk

„Keďže skladba vznikla pri príležitosti 20. výročia vzniku jednej z fanúšikovských skupín Southside Trnava, zahrali si vo videoklipe okrem fanúšikov Spartaka aj viacerí futbalisti – Ľuboš Kamenár, Dobrivoj Rusov, Roman Procházka, Gergely Tumma a nechýbal ani Martin Škrtel,“ uvádza sa na webe trnavského klubu.

Zaujímavý je aj text, no schválne, čo na to poviete? Videoklip nájdete TU.


Ďalšie aktuálne a zaujímavé správy z domova a zo sveta nájdete aj na našej stránke Dnes24 a Facebooku.

Ďalšie zaujímavosti, novinky a správy z regiónov klikajte na: Bratislava24, Trnava24, Nitra24, Trenčín24, Bystrica24, Košice24, Poprad24, Prešov24, Žiar24, Považská24, Rožňava24, Michalovce24, Žilina24.

Prečítajte si aj toto:

Zdroj: trnava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM