Monika Hanigovská Hokej

Trnave sa v play-out darilo: Gladiátori v poslednom zápase zdolali Nové Zámky

Trnavskí hokejisti zvíťazili vysoko nad MHC Mikron Nové Zámky B. Gladiátori vedú v čele tabuľky.

Ilustračný obrázok k článku Trnave sa v play-out darilo: Gladiátori v poslednom zápase zdolali Nové Zámky

Trnavskí bojovníci vycestovali v poslednom kole play-out do Nových Zámkov, kde ich privítalo hokejové mužstvo MHC Mikron Nové Zámky B. Trnavčania ukázali bojovného ducha hneď v úvode zápasu, keď sa svojej šance chytil Kamenický a strelil prvý gól.

Gladiátorom sa v hre naďalej darilo. „Tí položili základy svojho víťazstva už v prvej tretine, ktorú vyhrali 3:1. Prostredná tretina, ktorá bola bohatá na vylúčenia, priniesla dva góly, pričom oba do siete domácich mladíkov,“ informuje o tom prvá hokejová liga St. Nicolaus na svojom webe.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

„Vo veľkej pohode hrajúca Trnava pridala v poslednej časti hry tri góly a kráčala tak za prvenstvom v skupine. Neprekazil jej to ani druhý gól Novozámčanov. Tí teda na domácom ľade prehrali 2:8 a v tabuľke skončili tretí,“ opisuje zápas ligový web.

MHC Mikron Nové Zámky B – HK Gladiators Trnava 2:8 (1:3, 0:2, 1:3)

Góly: 6. Maroš, 46. Kucsera (Židulják, Štefánik) – 5. Kamenický (Ševčík, Poldruhák), 11. Szalay (Mrázik, Mikeš), 14. Lindeman (Olša, Klein), 23. Olša (Klein, Mrázik), 35. Mrázik (Ševčík, Kamenický), 45. Lindeman (Kamenický, Lukačovič), 57. Poldruhák (Lindeman, Kamenický), 58. Szalay (Klein, Poláček). Rozhodovali: Žák – Crman, Šotek, vylúčení: 6:4 na 2 min, navyše: Olša (Trnava) 10 min za nešportové správanie, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 46 divákov