V súťaži o NAJ mesto sa Trnave darí náramne: Sme v TOP 10 a ešte nie je koniec!

Internetová súťaž o NAJ mesto Slovenska sa už pomaly blíži ku koncu. A pohľad na aktuálnu tabuľku zaiste poteší každého Trnavčana!

Ľubomír Hudačko
Ilustračný obrázok k článku V súťaži o NAJ mesto sa Trnave darí náramne: Sme v TOP 10 a ešte nie je koniec!
Foto: Monika Hanigovská / Zdroj: Dnes24.sk

Súťaž o NAJ mesto Slovenska, ktorú vyhlásil internetový portál Slovakregion, odštartovala 1. apríla a potrvá do 31. októbra. Pozreli sme sa na to, kto aktuálne okupuje prvé tri miesta v rebríčku a najmä na to, ako sa darí práve nášmu mestu.

V priebežnom rebríčku niečo vyše mesiac pred koncom súťaže figuruje na prvom mieste Bardejov, prenasledovaný Spišskou Novou Vsou a Púchovom.

A čo naše mesto? Je to naozaj pekný pohľad! Zo 140 miest z celého Slovenska patrí tomu nášmu miesto v TOP 10. Trnava sa aktuálne nachádza na 9. priečke.

Poradie sa ešte môže neustále meniť a prispieť k tomu môžete aj vy. Zahlasovať za naše alebo aj iné mesto je možné prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené registračné údaje. Registrácia je bezplatná a nezaväzujúca. Hlasovať za to isté mesto je možné maximálne jedenkrát za hodinu.

Víťazom sa stane mesto, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky budú zverejnené 6. novembra.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame