Správy

V Trnavskom kraji sa bude očkovať aj tento víkend: Prednosť majú registrovaní

Aj tento víkend budú môcť prísť záujemcovia na prvú, druhú alebo tretiu dávku vakcíny. Očkovať sa bude vo všetkých okresných mestách Trnavského kraja.

Ilustračný obrázok k článku V Trnavskom kraji sa bude očkovať aj tento víkend: Prednosť majú registrovaní
Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

Vakcinačné centrá

V sobotu (20. 11.) VOC v Dunajskej Strede na Strednej odbornej škole (SOŠ) rozvoja vidieka na Námestí sv. Štefana bude otvorené pre registrovaných i neregistrovaných od 8.00 do 16.00 h.

V čase od 8.00 h budú podávať záujemcom od 12 rokov vakcínu Pfizer/BioNTech, od 13.00 h záujemcom od 18 rokov vakcínu Janssen.

V Trnave vo VOC na SOŠ elektrotechnickej na Sibírskej ulici je sobota vyhradená od 8.00 do 18.00 h pre záujemcov od 18 rokov o vakcínu Moderna.

V nedeľu (21. 11.) budú v rovnakom čase podávať záujemcom od 16 rokov vakcínu Pfizer/BioNTech.

Pre záujemcov od 18 rokov o vakcínu Janssen budú v sobotu od 9.00 do 16.00 h otvorené očkovacie centrá v obchodných domoch Tesco v Trnave, Hlohovci, Piešťanoch a Senici.

V Galante sa takto bude očkovať v mestskej športovej hale na Ulici kpt. Nálepku a v Skalici na Základnej umeleckej škole na Kráľovskej ulici.

Ako sa zaregistrovať?

Registrácia prebieha na vakcinacia.nczis­k.sk. Je potrebné priniesť si so sebou platný doklad totožnosti, preukaz poistenca a vyplnené dotazníky, ktoré sú dostupné na https://bit.ly/3CtiRtJ. Neplnoletí záujemcovia musia prísť v sprievode svojho zákonného zástupcu, a to aj pri podaní druhej alebo tretej dávky vakcíny.

Informácie o očkovaní, ako aj mapy očkovacích centier TTSK sú dostupné na webovej stránke zdravazupa.sk.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Prečítajte si tiež

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM