Veľký futbalový PREHĽAD: Ako dopadli víkendové zápasy?
Desať gólov Malženíc, z toho štyri Branišove, či päť ďalších hráčov s hetrikom. Pozrite si výsledky futbalových zápasov v trnavskom regióne.
DOXXbet liga, 5. kolo nadstavby
- FC Spartak Trnava „B“ – AFC Nové Mesto nad
Váhom 0:1
42. Belic z pokutového kopu.
III. liga, predohrávka 33. kola
- FC Neded – FC Spartak Trnava „C“ 1:0
64. Gábriš.
IV. liga, Severo-západ, 24. kolo
- TJ Slavoj Boleráz – TJ Iskra Holíč 6:0
3. a 42. Kolony, 22. a 40. Németh, 27. z pokut. a 83. Humel.
- FC Baník Horná Nitra – ŠK BLAVA 1928 2:0
49. Belák, 84. Matuškovič.
- Jednota Sokol Chocholná-Velčice – FO ŠK Modranka 0:3
29. a 35. z pokut. Habán, 56. Boskovič.
V. liga, Západ, 24. kolo
- OFK Trebatice – OŠK Križovany nad Dudváhom 6:0
5., 9. a 41. Kirka, 39. Chebeň z pokut., 53. Směřička, 55. Kapusta.
- TJ Družstevník Veľké Kostoľany – TJ Družstevník
Zvončín 2:0
47. Kollár, 83. Janega.
- FK Krakovany – TJ Iskra – Horné Orešany 1:1
41. Kališ z pokutového kopu – 21. Blažo.
- TJ Slovan Šaštín-Stráže – OFK Malženice 0:10
8. Zvolenský, 11. a 74. Gerši, 26. T. Sedlák, 33. Buchanec, 35. z pokut., 42., 45. a 86. Braniša, 59. Karhan.
Oblastné majstrovstvo, 24. kolo
- TJ Družstevník Brestovany – TJ Družstevník Horná Krupá 0:0
- MTK Leopoldov – OFK Majcichov 4:5
20. Švestka, 44. Beko, 54. Pecháček vlastný, 80. Gatci – 15., 25. a 57. Železník, 24. Marek, 35. Novota.
- OŠK Dolná Krupá – ŠK Dvorníky 1:3
87. Sucháň – 14. a 75. Majerník, 57. Wesolowski z pokut.
- ŠK Slávia Zeleneč – TJ Slovan Veľké Orvište 4:4
36. Ujlaky, 59. Boledovič, 76. Maron z pokut., 83. Tibenský – 9. Zsolnay, 19. a 81. P. Pavlovič, 68. Belica.
- ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou – TJ Družstevník
Siladice 1:3
57. Jedinák – 13. a 47. Kinči, 89. Horváth.
- TJ Slovan Červeník – ŠK Cífer – Futbalový
oddiel 3:2
48. Králič, 75. Štefunko, 90. Vachan – 56. Slabý, 82. Ti. Tibenský.
- OŠK Zavar – FK Šulekovo 3:1
9. Ďuriš, 42. Ja. Vyskoč, 49. Chlebík – 53. Kolony.
dohrávka 20. kola
- FK Šulekovo – OFK Drahovce 2:4
1. P. Nemec, 56. Benko – 17. Nádaský, 24. Karaba, 43. Marušic, 88. Vančo.
Oblastná súťaž „A“, 24. kolo
- FK Lokomotíva Trnava – OFK Bučany 0:0
- TJ Družstevník Voderady – TJ Družstevník
Dechtice 3:3
54. a 86. Zelenský, 77. Šurina – 17. Hlavatovič, 24. Cmero, 82. R. Maška z pokutového kopu.
- TJ Slavoj Boleráz „B“ – TJ FC Kátlovce 2:0
21. Ma. Daniš, 79. Šmidovič.
- FK Sokol Dolné Orešany – TJ Elastik Bohdanovce 1:5
58. Banár – 3. a 18. Heriban, 44. Palšovič, 59. Nádaský, 89. Dolinaj.
- OZ TJ Družstevník Pavlice – TJ Vinohradník Suchá nad
Parnou 5:3
5., 62. a 73. M. Dubovský, 58. Štora, 68. Križan – 11. Bílik, 26. Horník, 63. Ľ. Fridrich.
- ŠK Dobrá Voda – TJ Družstevník Košolná 3:5
43. a 79. Chnapko, 45. Jantoš – 26., 39. a 48. Greguš, 32. a 54. Janiš.
- TJ Družstevník Ružindol – ŠK BLAVA 1928 „B“ 1:5
89. P. Turoň – 19. Galovič, 43. a 49. Bobák, 71. R. Hrčka, 81. Patko vlastný.
- FK Biely Kostol – TJ Družstevník Špačince 4:1
35. Dobrovodský, 58. Jurina, 68. Gažovič, 87. Samák z pokut. – 82. Novosedlík.
III. trieda „A“, 20. kolo
- OFK Malženice „B“ – TJ Družstevník Dlhá 6:0
7. a 52. Tomovič, 12. Zubčák, 21. Kalužák, 29. Šrámek, 60. Sedlák.
- TJ Sokol Trstín – TJ Družstevník Bíňovce 1:2
78. Hanus – 57. Opálek, 80. Andelek vlastný.
- TJ Družstevník Vlčkovce – TJ Družstevník Dolné
Dubové 2:3
67. Lukačovič, 90. Kubíček – 14., 31. a 80. Porubčan.
- TJ Družstevník Borová – TJ Družstevník
Lovčice 0:5
23. M. Jobek, 44. a 86. Martinus, 80. a 89. Vilinovič.
- TJ Družstevník Opoj – FK TJ Družstevník Buková 3:0
9. Polakovič, 54. D. Herceg vlastný, 60. Šipka.
- TJ Družstevník Horné Dubové – ŠK Naháč 1:2
88. Okál – 49. a 80. Šarabok.
Čítajte tiež:
Západnú tribúnu zatiaľ rekonštruovať nebudú
Prehľad výsledkov III. triedy B
Foto: ilustračné