Veľký futbalový PREHĽAD: Ako dopadli víkendové zápasy?
S gólmi sa až na pár výnimiek tento víkend roztrhlo vrece. Pozrite si kompletný prehľad výsledkov futbalových zápasov.
Fortunaliga, 30. kolo
- FC Spartak Trnava – FK Senica 4:2
4. a 17. Cleber, 25. a 41. Mikovič – 46. Kalabiška, 72. Pillár.
Viac o zápase sa dočítate TU.
DOXXbet liga, 7. kolo nadstavby
- MFK Dubnica nad Váhom – FC Spartak Trnava „B“ 0:0
III. liga, 28. kolo
- FC Spartak Trnava „C“ – FKM Nové Zámky 1:0
31. Horváth.
IV. liga, Severo-západ, 26. kolo
- TJ Slavoj Boleráz – OK Častkovce 5:1
30., 44. a 66. Kolony, 47. Humel z pokutového kopu, 69. P. Daniš – 40. Bartovič.
- TJ Partizán Domaniža – FO ŠK Modranka 0:1
27. Habán.
- MŠK Slovan Trenčianske Teplice – ŠK BLAVA 1928 2:2
48. Meško vlastný, 66. Michalík – 19. Yao, 56. Krajčovič.
V. liga, Západ, 26. kolo
- OFK Trebatice – TJ Družstevník Zvončín 2:0
19. Poláček vlastný, 79. Halás.
- TJ Družstevník Veľké Kostoľany – TJ Iskra – Horné
Orešany 4:0
7. a 30. Gula, 45. Janega, 61. Boldiš.
- TJ Nafta Gbely – OFK Malženice 2:5
6. Nemec, 60. Šebesta – 28., 54. a 72. Braniša, 63. T. Sedlák, 70. Gerši.
Oblastné majstrovstvo, 26. kolo
- TJ Družstevník Brestovany – OFK Majcichov 3:0
28. Oláh, 40. a 76. M. Dorčiak.
- TJ Družstevník Horná Krupá – ŠK Dvorníky 1:0
68. Mikláš.
- MTK Leopoldov – TJ Slovan Veľké Orvište 5:2
15. a 86. Švestka, 20. Lukáčik, 22. a 51. Beko – 8. T. Pavlovič, 65. P. Pavlovič.
- OŠK Dolná Krupá – OFK Drahovce 0:5
8. a 48. Nádaský, 42. Karaba, 65. Šerjeník, 73. Gabriš.
- ŠK Slávia Zeleneč – TJ Družstevník Siladice 1:3
30. Maron z pokutového kopu – 44. a 83. Varga, oba z pokut., 58. O. Sekereš.
- ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou – FK Šulekovo 1:7
72. Jedinák – 17., 79. a 83. Kolony, 37. Šoka, 63. a 64. Harman, 68. Benko.
- TJ Slovan Červeník – OŠK Zavar 0:3
18. a 55. Ďuriš, 37. Chlebík.
Oblastná súťaž „A“, 26. kolo
- FK Lokomotíva Trnava – TJ Družstevník Dechtice 0:2
18. a 71. Cmero.
- OFK Bučany – TJ FC Kátlovce 3:3
65. Kosnáč, 69. Fančovič, 72. Sokolovič – 25. Beňo, 79. A. Uváček, 90. Vagovič.
- TJ Družstevník Voderady – TJ Elastik Bohdanovce 5:1
8. a 85. Cíferský, 10. Páleník, 24. Šurina, 71. Zelenský – 50. Dolinaj.
- TJ Slavoj Boleráz „B“ – TJ Vinohradník Suchá nad
Parnou 4:0
51. J. Daniš, 61. Jurák, 70. a 90. Šmidovič.
- FK Sokol Dolné Orešany – TJ Družstevník
Košolná 2:1
12. Kulíšek, 18. Šimonovič – 79. Turanský.
- OZ TJ Družstevník Pavlice – ŠK BLAVA 1928 „B“ 4:4
11. a 38. M. Dubovský, 63. a 90. Tomaškovič – 20. Galovič, 45. a 83. Ľ. Hrčka, 72. R. Hrčka.
- ŠK Dobrá Voda – TJ Družstevník Špačince 2:3
6. M. Novák, 24. Chnapko – 7. Chudý, 32. Kovačovič, 35. Mrva.
- TJ Družstevník Ružindol – FK Biely Kostol 1:4
9. Domorák – 24. Gažovič z pokut., 27. A. Adámek, 62. a 78. L. Jurina.
III. trieda „A“, 22. kolo
- OFK Malženice „B“ – FK TJ Družstevník Buková 2:4
30. Hraško, 70. A. Bežuch – 18. P. Jaraba, 34. P. Bottek, 60. M. Jaraba, 65. Marek Vittek.
- TJ Sokol Trstín – TJ Družstevník Dolné Dubové 4:4
27., 36. a 38. z pokut. P. Štibraný, 81. Šuran – 3. Gottwald, 16. Svitek, 43. Porubčan, 45. M. Horník z pokut.
- TJ Družstevník Bíňovce – TJ Družstevník Dlhá 3:1
15. a 38. Šoka, 57. Malovec – 21. Podhorský z pokutového kopu.
- TJ Družstevník Vlčkovce – TJ Družstevník
Lovčice 2:4
16. Sivák, 83. Baša – 28. Kolenič, 39. Zlámal, 85. P. Jobek, 90. Lančarič.
- TJ Družstevník Opoj – ŠK Naháč 4:3
12., 33. z pokut., 50. a 85. V. Polakovič – 20. Šarabok, 55. Sersen, 88. Jurovatý.
- OŠK Smolenice – TJ Družstevník Horné Dubové 6:0
8. a 28. Benca, 31. a 46. Augustín, 36. Bihári, 58. Tvrdý.
Čítajte tiež:
Blšáku prialo slnečné počasie: Ďalší možno už o dva
mesiace
Foto: ilustračné