Vodiči, pozor: Uzavrú diaľničný obchvat v smere na Trnavu

Návšteva nemeckej delegácie si vyžiada rozsiahle dopravné obmedzenie. To začne platiť aj na diaľničnom obchvate v smere na Trnavu.

Monika Hanigovská
Ilustračný obrázok k článku Vodiči, pozor: Uzavrú diaľničný obchvat v smere na Trnavu
Zdroj: TASR

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave upozorňuje vodičov na rozsiahle dopravné obmedzenia, s ktorými je potrebné počítať v priebehu 7. februára.

„V súvislosti s návštevou nemeckej delegácie musia účastníci cestnej premávky počítať s viacerými dopravnými obmedzeniami, týkajúcich sa najmä širšieho centra Bratislavy ako aj hlavných príjazdových ciest do Bratislavy,“ informoval náš spravodajský portál hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Ako ďalej informoval policajný hovorca Michal Szeiff v čase od 10.30 hod dôjde k obmedzeniu v premávke pri presune delegácie z Bratislavského letiska, pričom dôjde k uzatvoreniu diaľničného obchvatu D1 a to v úseku od Zlatých pieskov po Most SNP, ďalej Einsteinovej ul., Staromestskej ul. a Hodžovho nám. a obojsmerne Palisády.

„Tieto obmedzenia budú trvať približne do 11.00 hod, a následne dôjde na uvedenej trase k čiastočnému obmedzeniu ešte v čase medzi 11.30 hod a 12.00 hod.,“ povedal Szeiff.

Uzavrú diaľničný obchvat v smere na Trnavu

V čase približne od 14.00 hod. do 14.15 hod. budú opäť uzatvorené obojsmerne Palisády, a Hodžovo námestie. „V čase približne od 14.45 hod. do 16.00 hod. budú uzatvorené nasledovné ulice a cestné komunikácie ako Palisády, Hodžovo námestie, Staromestská ulica, Most SNP, Eisteinová ulica a diaľničný obchvat v smere na Trnavu,“ dopĺňa hovorca.

„Vodičom, ktorí plánujú na príchod do Bratislavy využiť diaľnicu D1 žiadame aby ak je to možné tak spravili v čase najneskôr do približne 10.00 hod, následne vodičom odporúčame využitie diaľnice v čase po 12.00 hod.,“ informoval policajný hovorca.

„V popoludňajších hodinách žiadame vodičov, ktorí budú chcieť na opustenie Bratislavy využiť diaľnicu D1, aby tak spravili v čase najneskôr do cca. 14.45 hod., následne vodičom odporúčame využitie diaľnice v čase po 16.00 hod.,“ upozorňuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave.

Polícia vyzýva k zvýšenej pozornosti

Krajské riaditeľstvo PZ v Bratislave účastníkov cestnej premávky touto cestou žiada, aby pri prejazde uvedenými úsekmi zvýšili pozornosť a riadili sa pokynmi polície.

„V prípade ak je to možné vodičov žiadame, aby sa uvedeným úsekom vyhli a na prejazd využili alternatívnu trasu. Vodičov touto cestou zároveň vyzývame, aby na cestách zvýšili svoju trpezlivosť,“ vyzýva polícia.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk