Monika Hanigovská Hokej

Zaslúžená výhra Trnavčanov: Gladiátori zdolali Spišskú Novú Ves

Gladiátori predviedli útočnú hru. Trnavskí hokejisti vyhrali na pôde súpera 3:1 a do tabuľky si pripísali cenné body.

Ilustračný obrázok k článku Zaslúžená výhra Trnavčanov: Gladiátori zdolali Spišskú Novú Ves

Úvod hry patril trnavským hokejistom. Na hosťujúcom lade si dokázali vytvoriť priestor už v piatej a siedmej minúte riadneho hracieho času, keď strelili dva góly zásluhou Hrbáčika a Mrava.

Na ľadovej ploche počas druhej tretiny dominovali nedovolené zákroky, pričom v tridsiatej ôsmej minúte sa svojej šance chopili domáci a Trnave strelili prvý gól. Náskok Trnavy znížili na 2:1 vďaka Murashovi.

V tretej tretine si diváci mohli vychutnať gól od Lukačoviča, ktorý bol zároveň posledným gólom zápasu (3:1) HK Gladiators Trnava vs. HK Spišská Nová Ves.

HK Spišská Nová Ves – HK Gladiators Trnava 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)

Góly: 39. Vantroba – 6. Hrbáčik, 8. Mrava, 54. Lukočevič. Rozhodovali: Vido – Knižka, Wolf, vylúčení: 4:4, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 212 divákov