Zmeny v kádri Spartaka: Tím opustil srbský obranca

Spartak Trnava ohlásil zmenu v zostave. Od decembra s tímom nepokračuje futbalista zo Srbska.

Ilustračný obrázok k článku Zmeny v kádri Spartaka: Tím opustil srbský obranca

S tímom Spartak Trnava nepokračuje jeden zo zahraničných hráčov. Informoval o tom klub na svojom webe.

Reč je o 25-ročnom srbskom obrancovi Markovi Marinkovičovi.

„Obranca Marko Marinkovič od decembra nepokračuje v Spartaku Trnava,“ informuje trnavský klub.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

Marinkovič prišiel do kádra počas letnej ligovej prestávky. Ako informuje klub, v prvom tíme sa výraznejšie nepresadil.

„V troch zápasoch odohral dovedna 81 minút, ďalších 51 minút pridal v Slovnaft Cupe a po vzájomnej dohode ukončil v Trnave svoje pôsobenie,“ informuje webová stránka trnavského klubu.

Marinkovič bol v zostave pri dvoch víťazstvách Spartaka v najvyššej futbalovej súťaži proti tímom ŠKF ICLINIC Sereď (2:0) a FC Nitra (2:0). Rovnako sa postavil do zostavy v októbrovom zápase proti Seredi, ktorý Spartak prehral 1:2.

Počas 81 minút zaznamenal úspešnosť prihrávok na úrovni 79,3% a úspešnosť súbojov 82,4%. Dostal jednu žltú kartu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Trnavy a okolia.