Monika Hanigovská Kultúra

Čas plesov a bálov sa blíži: Na svoje si prídeme aj v okolí Trnavy

Plesová sezóna je čoskoro tu. Prinášame vám výber plesových podujatí z okolia Trnavy.

Ilustračný obrázok k článku Čas plesov a bálov sa blíži: Na svoje si prídeme aj v okolí  Trnavy
Zdroj: TASR

Fašiangové obdobie prinesie zábavu, tancovačku, dobré jedlo či tombolu. Všetko to, si môžete užiť na plesoch a báloch. Naša redakcia sa pozrela za vás, kde v okolí Trnavy sa uskutočnia takéto podujatia. Pozrite si redakčný výber.

Reprezentačný ples v Ružindole

11. január 2019 o 19.00 hod., Kultúrny dom, Ružindol

Zaplesať si môžete aj v neďalekom Ružindole. Tamojšia obec pozýva na Reprezentačný ples dňa 11. januára 2019 o 19.00 hod. v Kultúrnom dome Ružindol. Plesajúcim do tanca zahrá hudobná skupina Variant a podľa slov organizátorov čaká na návštevníkov plesu aj bohatá tombola. Vstupenky si môžete zakúpiť na Obecnom úrade Ružindol a v ZŠ Ružindol. Vstupné: 25 eur / 1 osoba (večera, víno, káva, kapustnica).

Reprezentačný záhradkársky ples

11. január 2019 o 20.00 hod., Trakovice

Aj v Trakoviciach sa bude plesať. Uskutoční sa tam 11. Reprezentačný záhradkársky ples Slovenského zväzu záhradkárov – Základná organizácia Trakovice. Zabávajúci sa môžu tešiť na večeru a napríklad aj vínko. Po polnoci organizátori prisľúbili kapustnicu a bohatú tombolu. Vstupenky si môžete zakúpiť na obecnom úrade. Vstupné: 20 eur / 1 osoba (večera, víno, káva, dezert).

Tereziánsky bál v Holíči

18. január 2019 o 20.00 hod., mesto Holíč, Kultúrno-osvetové centrum

Užiť si neopakovateľnú atmosféru plesov a bálov, si budú môcť návštevníci i na podujatí s názvom Tereziánsky bál na Holíčskom zámku. Ten sa uskutoční po tretíkrát a prinesie bohatý program. Do tanca vyzvŕta Tip Top Band, Varmužova a cimbálová muzika. Predaj vstupného v TIC Holíč. Vstupné: 35 eur / 1 osoba.

1. obecný ples v Bielom Kostole

19. január 2019 o 19.00 hod., Biely Kostol

V Bielom Kostole sa uskutoční podujatie s názvom 1.obecný ples. Plesajúci okrem zábavy pomôžu aj tým, ktorí to najviac potrebujú. Ako informuje organizátori podujatia, výťažok z tomboly bude venovaný na dobročinné účely. Podujatie odštartuje o 19.00 hod., pričom do tanca zahrá skupina Plastik a na hostí čaká prekvapenie. Lístky možno zakúpiť priamo v tamojšom obecnom úrade. Vstupné: 25 eur / 1 osoba (prípitok, víno a dvakrát večera).

Reprezentačný Ples Mesta Galanta

26. január od 19.00 hod., estrádna sála MsKS Galanta

Mesto Galanta pozýva na XX. Reprezentačný ples mesta Galanta. Hlavným hosťom večera bude -Orchester Cigánski Diabli – Gypsy Devils, Zuzana Szpevár so skupinou The Great Voices, spoločenské tance Interclub Madit Bratislava. Vstupné: 39 eur / 1 osoba.

Obecný ples Cífer

26. január o 19.00 hod., Cífer, Dom kultúry

Do tanca zahrá kapela učiteľov ZUŠ Cífer a DJ ERNI. Výťažok z plesu bude použitý na zakúpenie vybavenia pre ZUŠ v Cíferi. Vstupné: 22 eur / 1 osoba.

Zvončanský ples

26. január o 20.00 hod., Dom kultúry Zvončín

Plesať sa bude aj vo Zvončíne. Do tanca a na počúvanie hrá hudobná skupina DOMI band! Bude pripravené aj koleso šťastia so zaujímavými cenami.

Reprezentačný obecný ples Voderady

9. február o 20.00 hod., Voderady

Aj obec Voderady pozýva na Reprezentačný obecný ples dňa 9. februára 2019 o 20.00 hod. v Kultúrnom dome vo Voderadoch. Do tanca zahrá hudobná skupina QUATRO. Rezervácie a predaj vstupeniek na Obecnom úrade vo Voderadoch. Vstupné: 20 eur / 1 osoba (prípitok, večera, víno, káva, dezert, slané pochutiny).

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM