BTW Krimi

Chronický zlodej konečne dostal po prstoch

Mladíka, ktorý vykrádal pivnice aj autá a okrádal Trnavčanov v uliciach, už vzali do väzby.

Ilustračný obrázok k článku Chronický zlodej konečne dostal po prstoch
Zdroj: Polícia SR - Trnavský kraj

Policajti zadržali muža, ktorý mal vykrádať pivnice, okradnúť 10 ročného chlapca a dokonca sa aj vlámať sa do osobného auta. Nielen z týchto skutkov je podozrivý 20 ročný Trnavčan.

„Vyšetrovateľ ho obvinil na základe dôkazov zatiaľ v troch prípadoch. Obvinený je z krádeže vlámaním do pivnice na Botanickej ulici v Trnave, kde zobral značkové lyže, snowboardy a dámsky bicykel. Majitelia vyčíslili škody na viac ako 2000 eur,“ tvrdí Polícia SR na sociálnej sieti.

Bolo toho viac

Polícia dodáva, že „mu preukázali aj prípad krádeže vlámaním do osobného auta VW Cady na Tehelnej ulici. Z auta vybral rôzne pracovné náradie a notebook v hodnote za najmenej 4000 eur. Obvinený je aj z krádeže na maloletej osobe,“ keď len 10 ročnému Tomášovi priamo z rúk ukradol mobilný telefón.

Nedal si pokoj, už pyká

Trnavčana už v minulosti riešila polícia za drobné krádeže. Nastal čas, aby pocítil silnejšiu ruku zákona: „Vyšetrovateľ preto podal podnet na návrh, aby bol stíhaný väzobne. Na základe rozhodnutia súdu ho policajti dnes eskortovali do výkonu väzby.“ Mladíkovi momentálne dokazujú aj ďalšie krádeže, z ktorých je podozrivý.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie