Monika Hanigovská Hokej

Spanilá jazda Trnavčanov: Novozámčanom strelili jedenásť gólov

Gladiátori nedali svojmu súperovi žiadnu šancu. Jedenásť gólov sa ocitlo v bránke HC Mikron Nové Zámky.

Ilustračný obrázok k článku Spanilá jazda Trnavčanov: Novozámčanom strelili jedenásť gólov

Gladiátori sa na ľade súpera cítili ako doma. Zápas HC Mikron Nové Zámky B vs. HK Gladiators Trnava mal od začiatku, až do konca pevne v rukách tím trnavských hokejistov. Papierové predpoklady sa tak naplnili do bodky.

V prvej minúte prvej tretiny mohli diváci vidieť úspešnú akciu Hrbáčika, po ktorej Trnava viedla 1:0 pohľadom domácich.

Úspešná akcia posmelila trnavských hokejistov a diváci zažili počas zápasu ďalších desať gólov v bránke zelených.

Svoju šancu na gól po Hrbáčkovi premenil v prvej tretine Schmidt (2:0) a Lindeman (3:0).

Druhú tretinu ovládli opäť Gladiátori. Hrbáčik (4:0), Hudec (5:0) a Škokor (6:0) sa postarali o hokejovú radosť v tíme Trnavčanov. Tretiu tretinu načala Trnava, keď sa opäť predviedol Schmidt a posunul Trnavu do 7-golového vedenia. V tejto jazde pokračoval Klema, keď zvýšil na 8:0, Valo na 9:0 a Schmidt na 10:0. Lindeman ukončil zápas za stavu 11:0.

HC Mikron Nové Zámky B – HK Gladiators Trnava 0:11 (0:3, 0:3, 0:5)

Góly: 13., 41., 55. Schmidt, 2., 26. Hrbáčik, 19., 59. Lindeman, 27. Hudec, 37. Škokor, 43. Klema, 47. Valo. Rozhodovali: Druga – Beniač, J. Konc ml., vylúčení: 4:5, presilovky: 0:3, oslabenia: 0:0, 67 divákov