Júlia Vargová Kultúra

Termín jesenného rínku je známy: Čaká nás cez sto predajcov a nadupaný program

Trnavský rínek pravidelne láka masy ľudí z Trnavy i širšieho okolia skvelým programom a výbornou atmosférou.

Ilustračný obrázok k článku Termín jesenného rínku je známy: Čaká nás cez sto predajcov a nadupaný program
24
Galéria

Na rínku už tradične, okrem známych predajcov pouličného jedla, na návštevníkov čakajú vína od lokálnych vinárstiev, remeselné pivá a veľa slaných aj sladkých dobrôt. Predajcovia nezabúdajú ani na vegetariánov, vegánov, či celiatikov.

„Príďte si užiť jesennú sobotu v meste, nakúpiť pekné veci, pochutnať na dobrom jedle a stretnúť priateľov,“ lákajú organizátori na fecobookovom profile podujatia.

Ponuka predávaných výrobkov od rôznych tvorcov a výrobcov býva viac než pestrá. Spravidla ju svojim tovarom doplnia aj burzisti a antikvariátnici a tiež neziskové organizácie, ktorým na Rínku organizátori dávajú priestor, aby mohli prezentovať svoje aktivity a dostali sa do širšieho povedomia ľudí.

„Môžete sa tešiť na viac ako sto predajcov a predajkýň, hudobný program, kreatívne workshopy a nebudú sa nudiť ani Vaše deti, pre ktoré opäť pripravíme divadielka a kopec zábavných aktivít,“ dodávajú organizátori.

Trnavský rínek organizuje n.o. Bronco v spolupráci s mestom Trnava.

Počas tohtoročného májového Trnavského rínku si organizátori pripravili pre návštevníkov príjemnú novinku. Podujatie sa okrem Kapitulskej ulice a Mikulášskeho námestia rozšírilo o uličku Mikuláša Schneidera Trnavského. Ten októbrový si užijeme už druhú sobotu v mesiaci (12.10.2019).

Foto: ilustračné

Pripomeňte si s nami nezabudnuteľnú trhovú atmosféru májového rínku vo fotografiách v galérii.

Májový Trnavský rínek
24
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie