Milan Hanzel Hokej Šport

Všetci spolu za Trnavu, znie z arény! O čo IDE a ZAPOJÍTE sa aj vy?

Aj vás zaujali tie slová, že všetci spolu za Trnavu? Tie sú však v heštegu ako jeden slogan, ktorým sa snažia v hokejovom klube Gladiators o toto!

Ilustračný obrázok k článku Všetci spolu za Trnavu, znie z arény! O čo IDE a ZAPOJÍTE sa aj vy?
Zdroj: Facebook.com/HK Gladiators Trnava

Nebudeme napínať, pretože ide o hokejový klub a jeho arénu.

Názov pre „stánok“

„Ako by si pomenoval vynovenú trnavskú arénu?“ stojí na oficiálnej facebookovej stránke trnavského hokejového klubu. Keďže druhá najvyššia súťaž, v ktorej pôsobí aj trnavský mančaft, nedostal výnimku na hranie ako Tipsport Liga, tak nielenže sa nehrajú zápasy, ale sa ani poriadne netrénuje.

„Vyzerá to tak, že hokej si najbližšiu dobu naši chalani zahrajú najskôr na PlayStation, tak sa poďme aspoň virtuálne preniesť do "lepších zajtrajškov“. Jedným z plánov na najbližšie roky (za normálnych okolností) bola aj obnova a rekonštrukcia nášho milovaného zimáku. Aké si myslíš, že by bolo pre vynovenú arénu vhodné meno?" hlásajú z klubu Gladiators.

Aké sú návrhy?

Hokejový klub svojich fanúšikov vyzval, aby do komentárov písali svoje nápady. „Fantázii sa medze nekladú,“ píše sa na spomínanom Facebooku. A návrhy? Párkrát sa tam spomenul názov Koloseum, či aréna gladiátorov. Najvtipnejší a azda aj najvýstižnejší je tento: „Záleží od sponzora.“

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

AKO BY SI POMENOVAL VYNOVENÚ TRNAVSKÚ ARÉNU? 😁 Vyzerá to tak, že hokej si najbližšiu dobu naši chalani zahrajú najskôr...

Posted by HK GLADIATORS Trnava on Monday, October 19, 2020

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie