Práca

V Trnave odštartuje trh práce: Ponúkne tisícky pracovných pozícií

Pod jednou strechou sa stretne viac ako 50 zamestnávateľov najmä z Trnavského kraja. Piaty ročník veľtrhu prinesie aj množstvo noviniek.

Ilustračný obrázok k článku V Trnave odštartuje trh práce: Ponúkne tisícky pracovných pozícií
Zdroj: TASR

Veľtrh práce JobSpoTT, ktorý sa uskutoční v Trnave 6. novembra, ponúka viac ako 3000 pracovných pozícii. Informoval o tom Igor Holéczy z Národného kariérneho centra.

Novinky na trhu práce

Mestská športová hala v Trnave bude patriť všetkým, ktorí si hľadajú či chcú zmeniť zamestnanie. „Ale aj tým, ktorí hľadajú inšpiráciu, rovnováhu medzi prácou a osobným životom a chcú si spraviť prehľad o benefitoch v pracovnej kariére. Piaty ročník veľtrhu pracovných príležitostí JobSpoTT prinesie ako novinky rozšírenie zóny pre matky, zónu Cestuj a pracuj, benefitnú uličku a Zdravú zónu, ale napríklad aj priestor na nájdenie si vhodného pracovníka pre malé a stredné firmy,“ uviedol Holéczy.

Pod jednou strechou sa stretne viac ako 50 zamestnávateľov najmä z Trnavského kraja, ktorí si pre záujemcov pripravili široký výber voľných pracovných miest.

„Spoločnosti, ako ZF, Boge, Groupe PSA, Adecco, Amazon, I.D.C. Holding, DHL, Tesco, Lidl a mnoho iných hľadajú operátorov výroby, mechanikov, účtovníkov, inžinierov, vodičov, tímlídrov, finančných analytikov, kuchárov, koordinátorov, manažérov či kvalitárov alebo obchodníkov,“ doplnil zástupca Národného kariérneho centra.

Na všetky otázky odpovedia zástupcovia firiem, ktorí budú záujemcom k dispozícii priamo na mieste podujatia.

Prvýkrát aj malí a strední podnikatelia

Kariérni poradcovia pre zmenu poradia, ako si napísať správne životopis, ako si vybrať zamestnanie, ktoré záujemcu bude baviť, či ako zvládnuť pohovor bez stresov.

Prvýkrát dostanú na JobSpoTTe priestor aj malí a strední podnikatelia. Záujemcom ponúknu pracovné miesta, ktoré hľadajú vo svojich firmách vodičov, účtovníkov, zdravotných pracovníkov, spracovateľov ovocia či kuchárov.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie